реклама

реклама

Група черкаських перевізників звернулася з відкритим листом до міської влади та громади Черкас. У ньому зазначають, що собівартість перевезень нині зросла. Через це їхні підприємства опинилися в складній економічній ситуації, що може призвести «до зупинки громадського автомобільного транспорту». Про це пише сайт міськради


Нижче публікуємо повний текст листа.

letter

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ЮЗР 06.02.2018 22:48
Автогроф и Я могу нарисовать.. Только от вас толку мало.. Каждый год клянчите что б повышать проезд а сервис хуже и хуже..грязь..отношение к пассажирам как до быдла.. ЧП Скуница и ЧП Копеечка валите с Черкасс..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Sergey 06.02.2018 18:51
нужно всего-лишь проверить реальное количество пассажиров, а не декларируемое. рентабельность взлетит в разы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Ченчик 06.02.2018 14:51
Цитую 1:
а выход простой...как уже в некоторых городах Украины начали доходить,отказ от маршрутных такси и создание комунального транспорта...

та к це поступовий відхід від капіталізму до соціалізму- ви що?.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Антистец 06.02.2018 14:43
Стоимость проезда будет повышена. И не только она. Сотрясения воздуха не повлияют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 1 06.02.2018 12:31
а выход простой...как уже в некоторых городах Украины начали доходить,отказ от маршрутных такси и создание комунального транспорта...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Ант.. 06.02.2018 12:01
Стаття 38/1 щодо безкоштовного перевезення інвалідів 1,2,3 груп не виконується. Чому?

Графік руху автобусів відсутній. Автабуси перегружені, зупинки не оголошуються, кондуктори хамлять, в автобусах брудно. Чому відсутня інфрмація щодо прибутку автобусників. В листі не наведено жодної цифри. Але піняти ціну за квиток хочуть.
А ціна при таких послугах повинна бути не білише 2 грв. Якщо зможете, арументовано спростуйте. СКІЛЬИ МОЖНА ВЛАДІ ЗНУЩАТИСЯ З ЛЮДЕЙ???????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Семен 06.02.2018 12:00
Старая заезженная пластинка перевозчиков.
Не надо только рассказывать что работаете себе в убыток. Надо правильно разрабатывать стратегию бизнеса, а не заниматься барыжничеством.
Почему-то молчат что ежегодно обновляют личный транспорт, ездят по морям-океанам, строят маетки. Смените пластинку и метод ведения бизнеса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 Дональд Трамп 06.02.2018 11:43
На все и вся повышаются цены,но как только речь идет о повышении проезда на одну гривну у всех волосы дыбом,орите на всю страну почему растет цена на топливо,еду,ком муналку и не на одну гривну,а сразу на десятки-сотни гривен,глаза откройте,шановн ые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Коваль 06.02.2018 10:48
А як в інших містах, перевізники не скажуть? Крім підвищення вартості за проїзд, іншої пісні не знають. Тільки рівень послуг незмінний: старі брудні і холодні взимку автобуси, хамовиті кондуктори, гонки наввипередки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 стабилизец 06.02.2018 10:33
про заполненность своих газенвагенов стыдливо умолчали...сами подписанты в них явно не ездют.