реклама

реклама

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота розпочато факультативний курс «Основи християнської моралі».

IMG_4519

Про це повідомляють у Черкаській єпархії УПЦ Київського патріархату.

Вступну лекцію курсу прочитав митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, голова синодального управління військового духовенства.

Тема лекції – «Важливість духовної складової у житті військовослужбовця».

У ході зустрічі обговорено важливість зародження та розвитку внутрішнього духовного життя військовослужбовця, примноження в ньому любові до Бога, до ближнього та до Батьківщини. Виховання військовослужбовців на основі морального і духовного потенціалу релігійної та культурної спадщини українського народу.

IMG_4522

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 СОЛДАТ 22.02.2018 12:57
Цитую справедливий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Смiлянський нацiоналiст:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:

Що за дебільний коментар?Не було таких медальйонів.:lol:

ЧТОБЫ у кретина удалить мозги, и заменить их дерьмом,тем самым превратив его в
унитаз, Вашим врачам понадобилось всего пару часов.Безмозглая ..... , не издевайся над русским языком.Твоё умственное развитие остановилось в четыре года,
а познания в русском не дошли и до четвёртого класса.Пошёл вон, слабоумный солдат, никому твои невежественные высеры на прочерк не нужны.На ремнях,ножах была надпись "Got mit uns" .

Що ж ти так рознервувався "сєпарок"?Моі коменти не подобаються?Ну то розбий собі лоба об кремлівську стіну...чи пукіна в дупу поцілуй.Може попустить. :lol:

Та у таких гладіаторів, як ти солдате нічого розбивати, адже мозгів ноль!

Ти також із Сміли "справедливий"? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 справедливий 22.02.2018 11:29
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Смiлянський нацiоналiст:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:

Що за дебільний коментар?Не було таких медальйонів.:lol:

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 СОЛДАТ 22.02.2018 09:33
Цитую Смiлянський нацiоналiст:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:

Що за дебільний коментар?Не було таких медальйонів.:lol:

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Де реформи ДПСУ? 21.02.2018 17:49
Цитую Сторож:
Цитую Навіщо офіцери?:
навіщо офіцери . якщо не можуть донести матеріал до курсанта. В Оршанці залишились не офіцери. а ті хто , що за взятки поступав до Хмельницької. Вірно, яку він мораль донесе.

Не реформований Оршанець, несе одні збитки Державі, потрібно Авакову Оршанець реформувати, а то на кордоні одні потрошителі бусів та машин залишились. На кордоні повинні бути захисники Держави, а не СТОРОЖ.

Коли будуть реформи в Оршанці, скорочення зайвих посад, якщо всі контрактники?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Євросоюз закрив 21.02.2018 12:30
а то на кордоні одні потрошителі бусів та машин залишились. На кордоні повинні бути захисники Держави, а не СТОРОЖ.
Європейський Союз закрив проект модернізації пропускних пунктів на кордоні України. Сталося це через кілька затримок, помилок та перевитрат із українського боку Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/02/20/yevrosoyuz_zakryv_proekt_modernizatsii_kordoniv_ukrainy_cherez_zatrymky__1269973
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Євросоюз закрив 21.02.2018 12:12
Європейський Союз закрив проект модернізації пропускних пунктів на кордоні України. Сталося це через кілька затримок, помилок та перевитрат із українського боку.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Reuters.

У проекті планували покращити шість українських КПП на кордонах з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Його започаткували ще у 2014 році.

Модернізація мала покращити митні процедури та допомогти людям швидше перетинати кордони.

Водночас на кінець 2017 року жоден з шести проектів контрольно-пропускних пунктів не завершили, хоча ЄС виділив на це 29,2 млн євр Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/02/20/yevrosoyuz_zakryv_proekt_modernizatsii_kordoniv_ukrainy_cherez_zatrymky__1269973
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Сторож 21.02.2018 12:09
Цитую Навіщо офіцери?:
навіщо офіцери . якщо не можуть донести матеріал до курсанта. В Оршанці залишились не офіцери. а ті хто , що за взятки поступав до Хмельницької. Вірно, яку він мораль донесе.

Не реформований Оршанець, несе одні збитки Державі, потрібно Авакову Оршанець реформувати, а то на кордоні одні потрошителі бусів та машин залишились. На кордоні повинні бути захисники Держави, а не СТОРОЖ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Смiлянський нацiоналiст 21.02.2018 10:30
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ДЖЕКО:

Що за дебільний коментар?Не було таких медальйонів.:lol:

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Правда 21.02.2018 09:45
Цитую правда:
Порушення Конституції. Попи будуть зомбувати військових і виховувати в них рабську покору до ворога. Вдарили по одній щоці? Підставляйте другу!! Через це християнство наша країна вже давно страждає.....

Наша країна страждає через безбожиє. Як би люди хоч трішечки боялися Бога, так безбожно не крали би. Бюджет, виплати через липові інвалідності, субсидії. Правителі крадуть у народа, народ у держави. Замкнуте коло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Захист держави 20.02.2018 21:30
Статтю читали??? Чітко ж написано: розвиткок внутрішнього духовного життя військовослужбо вця, примноження в ньому ЛЮБОВІ до Бога, до ближнього та до Батьківщини.
Духовна любов і захист держави -це різні поняття.А якщо не вистачає свого розуму для виховання то хоть не друкуйте в ЗМІ. ДПСУ знову робить помилку про відмову від строкової служби.В Криму були одні контрактники, що любили Крим , яких рашки використала в Сирії.