реклама

реклама

Заступник директора департаменту економіки та розвитку ЧМР Олександр Барабоха набув у власність БМВ 328і 2012 року випуску.

Про йдеться в декларації форми змін, яку чиновник подав 14 лютого, пише infomist.ck.ua

Вартість авто – 180 тисяч гривень.

bmw_328__207264420bx

Згідно з інформацією з інтернету, середня вартість аналогічного авто в лютому цього року – більше півмільйона гривень.

У своїй декларації за 2017-й рік Барабоха вказав, що отримав в міськраді більше 400 тисяч зарплати, це приблизно в 4 рази більше, ніж він отримав на тій же посаді у 2016 році. Грошових активів, згідно з декларацією, Барабоха не має.

реклама

Коментарі  

 
+4 #27 Містянин 21.02.2018 22:52
Цитую Правда життя:
Ох и попил крови этот Барабоха, пока сдавали документы ему на тендер. Аукнется еще ему.

Черкаський удав, який заковтнув півміста, нарешті подавився! :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Савр 21.02.2018 21:49
У цього Барабохи лише брендова сорочка може коштувати півлексуса.Найбагатший жених Черкас! Корейко відпочиває-скільки в нього натоптано!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #25 Правда життя 21.02.2018 19:47
Ох и попил крови этот Барабоха, пока сдавали документы ему на тендер. Аукнется еще ему.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Тилова криса 21.02.2018 19:12
Цитую МХ:
Цитую ХМ:
не придбав, а показав в декларації - це різні речі... придбав то він її за нормальну ціну.

Різні речі у тому, що він обдурив державу Україна, і не хоче платити налоги до бюджету на зарплати бюджетникам. А от отримувати з бюджету заробітну плату у 400 тиясч хоче. Де Нацкорпус, Азов? Де сюжети Антени?

Вони всі пішли до військомату, записалися контрактниками і поїхали воювати та боронити Україну від путіна на Донбас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 МХ 21.02.2018 18:57
Цитую ХМ:
Цитую МХ:
Цитую ХМ:
не придбав, а показав в декларації - це різні речі... придбав то він її за нормальну ціну.

Різні речі у тому, що він обдурив державу Україна, і не хоче платити налоги до бюджету на зарплати бюджетникам. А от отримувати з бюджету заробітну плату у 400 тиясч хоче. Де Нацкорпус, Азов? Де сюжети Антени?

це само собою! А що Азови зроблять??? Машину заберуть??

Та ні, припинять дії злочинної влади Президента

Автопарк черкаського мера зменшився на кілька іномарок
27 березня 2017, 10:15 Новини Черкас та Черкаської області
«Lexus LX 570». Вартість останнього на момент придбання перевищувала півмільйона гривень. У декларації за 2016 рік відзначено, що Анатолій Васильович продав транспортний засіб за 149 тисяч гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #22 барахолка 21.02.2018 18:25
Прізвища,як кликухи: Барабоха, Балаба, Упир,Чернуха,Ст рижак,Джобалда, Карась. Туди спеціально підбирають ,щоб відповідали змісту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #21 ХМ 21.02.2018 18:19
Цитую МХ:
Цитую ХМ:
не придбав, а показав в декларації - це різні речі... придбав то він її за нормальну ціну.

Різні речі у тому, що він обдурив державу Україна, і не хоче платити налоги до бюджету на зарплати бюджетникам. А от отримувати з бюджету заробітну плату у 400 тиясч хоче. Де Нацкорпус, Азов? Де сюжети Антени?

це само собою! А що Азови зроблять??? Машину заберуть??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #20 МХ 21.02.2018 17:50
Цитую ХМ:
не придбав, а показав в декларації - це різні речі... придбав то він її за нормальну ціну.

Різні речі у тому, що він обдурив державу Україна, і не хоче платити налоги до бюджету на зарплати бюджетникам. А от отримувати з бюджету заробітну плату у 400 тиясч хоче. Де Нацкорпус, Азов? Де сюжети Антени?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Пшеко 21.02.2018 17:35
Цитую ДЖЕКО:
Цікаво, скільки після кольорових революцій-майданів посадили таких Барабох? А їх не тільки не посадили, вони ще і всі керівні посади займають. От і вся "Революція гідності". А ви воюйте.

Це злодійська влада і особисто Порошенко заставив чесного і непідкупного мера-Батьківщинця з його Національним корпусом, Азовом понабирать таких кадрів у черкаський міськвиконком. Це все він зараза. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 тарас 21.02.2018 17:27
Лучший друг и подельник Карася и Одарича.Славная революция привела к власти мздоимцев и казнокрадов.Всех по столбам развешать вместо новогодней гирлянды может следующие умнее будут.