реклама

реклама

Під час сьогоднішнього засідання виконкому заступник міського голови Черкас Ігор Волошин вніс пропозицію розробити новий сайт міської ради, пише "Про все"
сайт-500x360 Основним аргументом він назвав те, що поточний сайт вже не відповідає сучасним запитам користувачів.

Директор департаменту організаційного забезпечення  Лілія Маліщук підтвердила необхідність створення нового сайту та готовність до створення групи по роботі над новим порталом.

На розробку нового сайту буде витрачено 200 тисяч гривень

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Dirty Harry 21.03.2018 17:35
Цитую Отакої:
Цитую Dirty Harry:
200 тисяч гривень, :D коли його можна зробити приблизно за 60 тисяч грн.

В них є відділ, який отримує за таку роботу зарплатню, тож - не 60 тис., а нехай працюють...


Я ж нічого проти не маю, просто ми собі робили новий сайт (приватна організація) то він нам обійшовся з усим гамузом 60 тисяч гривень сюда входе обслуговування за 2017 рік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Отакої 21.03.2018 02:05
Цитую Dirty Harry:
200 тисяч гривень, :D коли його можна зробити приблизно за 60 тисяч грн.

В них є відділ, який отримує за таку роботу зарплатню, тож - не 60 тис., а нехай працюють...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Демократія 20.03.2018 10:40
Цитую Павлович:
Я предлагаю все "забаганки" депутатов стоимостью больше 150 000 гривен выносить на решение жителей города через компьюторное голосование. Вроде петиции( и чтобы набрало "за" не менее 5000 человек), а иначе ни каких денег не хватит и будем мы сидеть без дорог, детсадов, скверов но с оплаченными никому не нужными( во всяком случае сейчас) проектами.

Подавайте петицію. Люди підпишуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 черкащанка 19.03.2018 18:49
Бездари!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Аборигэн 19.03.2018 17:49
Речь даже не про СОЗДАНИЕ сайта, которое к слову в разы дешевле. А ОБНОВЛЕНИЕ, в здравом его понимании, есть процесс практически бесплатный и выполняется штатным сисадмином при наличии приличных идей. А тут имеем попытку казнокрадства в исполнении молодой и реактивной команды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Павлович 19.03.2018 17:35
Складывается впечатление что городской бюджет ( наши с вами налоги) создан для исполнения желаний Игоря Волошина. Я предлагаю все "забаганки" депутатов стоимостью больше 150 000 гривен выносить на решение жителей города через компьюторное голосование. Вроде петиции( и чтобы набрало "за" не менее 5000 человек), а иначе ни каких денег не хватит и будем мы сидеть без дорог, детсадов, скверов но с оплаченными никому не нужными( во всяком случае сейчас) проектами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Jack 19.03.2018 16:54
Цитую Dirty Harry:
200 тисяч гривень, :D коли його можна зробити приблизно за 60 тисяч грн.
Я думаю сумму можно ещё на 1,5 поделить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 по накатаной 19.03.2018 16:32
Цитую Водій:
Я в шоці: дороги у місті розбиті, а вони такі суми витрачають на "оновлення" сайту!

То смартфони купляють працівникам, то премії по 400%, тепер сайт їх не задовольняє, а по місту що по дорозі, що по тротуару тільки на танку можна пересуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Dirty Harry 19.03.2018 16:10
200 тисяч гривень, :D коли його можна зробити приблизно за 60 тисяч грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #3 ??? 19.03.2018 13:54
Волошин, ти здурів?! Двісті тисяч - тільки на розробку сайту, який у тебе ніхто вести не вміє?!