реклама
Центр занятості
реклама
У Руській Поляні Черкаського району вже прогрейдерували сільські дороги на вулицях Пушкіна та Сухомлинського, а також взялися за прибирання прилеглих до закладів соціальної сфери територій. На допомогу місцевим владцям прийшли козаки Руськоподянської козацької сотні та небайдужі жителі громади.

1-1

Про це інформують «Сільські обрії».

– Цьогоріч зима різко перейшла практично в літо, тому тепер не знаємо, за що перше братися, – коментує сільський голова Олег Гриценко. – Стали узбіччя вздовж центральних доріг у селі та на виїзді з нього розчищати. І з кладовищ треба вивозити купи пластикового сміття, яке щороку приносять туди наші ж односельці, забуваючи, що вшановувати померлих можна без шкоди для живих людей – справжніми квітами та молитвою. А пластикові квіти розкладаються впродовж 10-20 років, отруюючи те місце, де знаходяться на звалищі.

Місцева влада закликає односельців також долучитися до весняної толоки, прибравши власні прибудинкові території, не чекаючи, робити своє життя комфортнішим.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Руской Поляне 10.04.2018 09:12
- русские дороги и такие же пешеходные дорожки! Только там, в рашке, дороги грейдэрують. В остальном мире - бетон, асфальт, плитка,....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама