Досить неординарно пройшла чергова сесія Монастирищенської районної ради, яка відбулась 26 квітня. В залі крім депутатів та представників місцевого самоврядування району були присутні бійці АТО та члени їх родин.

Серед присутніх були як бійці, що мобілізувались так і родини службовців, які підписали контракт та захищають нашу країну на Сході й сьогодні. Головними питаннями, які обурили захисників, були оформлення землі, а точніше затягування цього процесу. Як було заявлено деякі хлопці чекають на отримання ділянки більше трьох років. Основні питання були до голови районної ради Миколи Орендарчука.

сесія 2

Вислухавши чергову відмовку в стилі «вільної землі немає, зачекайте», бійці АТО закидали голову районної ради яйцями. В його захист поспішили депутати-фермери, які з кулаками накинулись на обурених бійців, громадських активістів та тих депутатів районної ради, які піднімають незручні питання.

Інформацію подав депутат Районної ради Юрій Заворотний (на фото)

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Хто не був в АТО 01.05.2018 12:04
Цитую ХХ:
Думаю що такої прблеми не булоб якби перша лінія оборони була вкомлектована з чиновників та депутатів, вони обіцяли відстоювать інтереси виборців, так вперед.

Той не може бути чиновником. Всі чиновники Монастирища на першій лінії мародорства
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Бульба 30.04.2018 21:59
Маячня. Районна рада не має ніякої землі. Все в руках обласного держкомзему. А він під запроданцями з Києва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ХХ 30.04.2018 18:31
Думаю що такої прблеми не булоб якби перша лінія оборони була вкомлектована з чиновників та депутатів, вони обіцяли відстоювать інтереси виборців, так вперед.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Точно 30.04.2018 11:21
Цитую vv:
Депутати-фермери це ті чиї інтереси лобіює пані Тимошенко і вся партія "Батьківщина" блокуючи право на продаж землі? Ну так звісно, вони вже "арендують" землю у людей, навіщо їм платити реальну ціну, якщо є холопи у яких за копійки в беруть землю!

Це ТАК!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Регіональна Тальнівщина 30.04.2018 08:40
На відео не видно ніякої атаки. Якась дешева піар-акція від меншин з УКРОПу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 vv 30.04.2018 06:32
Депутати-фермери це ті чиї інтереси лобіює пані Тимошенко і вся партія "Батьківщина" блокуючи право на продаж землі? Ну так звісно, вони вже "арендують" землю у людей, навіщо їм платити реальну ціну, якщо є холопи у яких за копійки в беруть землю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Шарафутдінов Еркін. 29.04.2018 22:11
Головна відмовка чиновників, я вас туди не посилав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 ПС 29.04.2018 21:27
Ту депутатсько-фермерську на....волоч потрібно вироджувати до третього коліна.Ця сво..лота ні сама, ні їх чоловічі ви....родки не захистила свою слабку половинку від кримінальної навали. Ця "сильна стать" ховаляася і буде ховатися під жіночими спідницями. Бо все, що залишилося в них від козацького роду,це оселедець між кінцівками. У них вмерла УКРАЇНА,залишил ась тільки погосняма яма безбожного збагачення.