Доцент навчально-наукового інституту економіки та права ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Анжела Гриліцька взяла участь у Всеукраїнському відкритому форумі лідерів освіти «MIND EDUCATIONLE ADERS FORUM 2018, досвід Республіки Корея», який відбувся в Києві за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства юстиції України.

01

Про це повідомляє прес-служба Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

03 Учасниками форуму стати голови обласних державних адміністрацій, голови міських рад, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, посли та консули, представники International Mind Education Institute, представники бізнесу, керівники закладів освіти та їх заступники, проректори та викладачі.

Під час форуму учасникам розповіли, як розвивати креативне та творче мислення у студентів, а також як навчити їх будувати професійний діалог. Відбулася презентація програми розвитку інноваційного мислення від International Mind Education Institute – офіційно зареєстрованого Міжнародного інституту розвитку інтелекту (Республіка Корея), який визнаний найкращим інститутом розвитку креативного та інноваційного мислення у сучасної молоді.02_

У форумі взяв участь Пак Ок Су, доктор філософських та педагогічних наук, громадський діяч, експерт із Mindset Education для урядовців таких країн: Філіпіни, Парагвай, Перу, КНР, В’єтнам, Бенін, Замбія, Танзанія, Малаві, Лесото, Уганди, Ефіопії, Свазіленд, Кенія та інші.

Під час доповідей висвітлили базові параметри організації взаємодії викладача та студентів, що сприяють плідному формуванню креативного мислення та всебічному розвитку особистості майбутнього професіонала.

реклама

Коментарі  

 
-1 #2 Роман 07.05.2018 22:53
Дореформувалися ... Довели освіту до того, що корейці вчать нас на рівні із "Філіпіни, Парагвай, Перу, КНР, В’єтнам, Бенін, Замбія, Танзанія, Малаві, Лесото, Уганди, Ефіопії, Свазіленд, Кенія"... А ми цим ще й гордимося, показуємо як досягнення велике... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 NATO 04.05.2018 18:49
Раніше ми вчили папуасів науки, а тепер нас папуаси вчать. В країнах Африки відсоток ВВП на науку і освіту значно вищий ніж в декомунізованій Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100