images У зв’язку із масовим отруєнням дітей і вчителів під час лінійки у ЗОШ № 8 та невизначеністю із причиною отруєння необхідно обмежити проведення масових заходів 8-9 травня у Черкасах. Із такою заявою виступили депутати фракції Партії вільних демократів у Черкаській міській раді.

— Допоки невідома причина через, яку потруїлися понад 50 дітей, проводити масові заходи є небезпечно. Адже ситуація може повторитися. І тоді постраждалих буде в рази більше, — зазначив лідер «Вільних демократів» Олександр Згіблов.

На його думку, нині департамент освіти та науки має зупинити навчання в усіх школах міста, а на 9 травня не виводити школярів на парад та святкові заходи, інформує прес-служба ПВД

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 блазень 09.05.2018 13:08
Є сенс в цьому, бо досі ніхто не знає, що трапилось, де джерело отрути
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Чорнобаївець 09.05.2018 11:49
Скоріш за все, якесь ювенальне дитятко попустувало.
гербіцид, інсектицид... хіба мало що вдома для дачі куплено.
ВЧ - ні до чого.
"Азот" і зд. вокзал далеко. Аби подуло звідти, то пів Черкас би накрило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 житель 09.05.2018 07:03
Есть причина отменить праздновать День Победы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Савр 09.05.2018 05:04
Всіх у погріб і під замок! Заборонити дихати і дивитись у вікна!Ага?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Вова 09.05.2018 00:04
Рядом военная часть,может наши доблестные военные что то на чудили. :-) И сейчас будут искать крайнего.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 правда 08.05.2018 22:47
а згіблов медик? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Шарафутдінов Еркін. 08.05.2018 22:45
Згібілов надто категоричний і явно перегнув палицю. Він компетентний у цих питаннях? Чи позиція лідера якоїсь партії ,робить апріорі його компетентним у всьому. Гуру якийсь, виходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Оксана 08.05.2018 22:44
А я не понимаю, зачем из года в год проводятся линейки для всех. Хоть жара, хоть дождь, хоть ветер - дети стоят, маются, одни и те же стихи, песни и тексты для галочки. Кому это нужно? Можно ведь ограничиться 1 сентября для первоклашек и последняя линейка для тех, кто покидает школу. Все!!!