реклама

реклама

Начальник міського управління інспектування Віталій Косяк приїхав на площу ім. Тараса Шевченка, щоб виконати рішення суду щодо демонтувати квіткових павільйонів. Раніше окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким зобов’язав міськвиконком стосовно демонтажу незаконних павільйонів. На місці присутні представники Патрульної поліції, пише Інфоміст

– Добровільно ми пропонували підприємцю демонтувати. Є в нас повідомлення, які ми вручали неодноразово. Власник щойно поїхав. Спочатку казав, що в нього немає документів. Учора він погрожував усе тут спалити. Казав, що документів у нього немає, але є якісь усні домовленості зі владою. Про що він казав, я не розумію, – сказав Косяк.

35077395_1543743835747530_7057916759629627392_n

Раніше підприємець Петро Чернявський звинувачував представників управління інспектування у тому, що вони “не знають закону”.

– До одного місця те рішення швондерів. По закону влада не має права чіпати чужу власність, крім рішення суду, – коментує рішення виконкому про демонтування тимчасових споруд Чернявський.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 123 12.06.2018 21:19
Якщо чомусь і навчили патрульних, то це - "базарити"!!! Та й то, мабуть, одиниці з них. "Бочка" підтвердила, що більш ні на що вони не здатні!!! Цим самим я зовсім не захищаю Чернявського, у якого совість давно пропала, якщо вже понад рік не може дати ради своїм кіоскам. Невже думав, що вони і справді там будуть стояти вічно?! Петя, нічого вічного не буває, на цій землі - точно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Андреевич 12.06.2018 16:35
А рожа то какая наглая...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Воно то треба, але 12.06.2018 13:28
Цитую Дайош демонтаж!:
Косяк без наказу Бондаренка і бульбашку в калюжі не зробить :zzz
Тоха вирішив показать, "хто в Черкасах хазяїн"?
Хоч і задрипанець Тоха, але тут я його підтримую - мені по барабану, що це всього-навсього "закушена вуздечка" на приміщення через дорогу від мерії - якщо від цього стане чистою площа перед драмтеатром, заср*на Овчаренком, Шабатіним і Чернявським - я тільки за!

У 2014, коли сьогоднішні керманичі міста, тіпа, боролися з злочинною владою, то ці два пана були пліч о пліч. Було ще фото, де Бондаренко у імпортному костюмі та краватці забиває кілки для палатки мітінгарів перед міськрадою, а Чернявський йому допомогає. Бандитів вже прогнали, залишилися тільки чесні і непідкупні. Усе на благо людей тільки роблять і себе у цій роботі не бережуть.
Требі бути послідовним, а то всунули ці ларьки перед драмтеатром і вихід тепер один - розібрати драмтеатр і доставити павільйонів ще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Ван Гог 12.06.2018 13:27
Косяк, Коноплянка, Травніков, Плановенко, Растаманський це всі нормальні хлопці, і якщо треба...обовязково зроблять...Молодець Косяк!!! Так тримать, не підводь!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Сотник 12.06.2018 13:08
Чернявський вважає, що коли у 2014р, разом з Черевком, заводив до "тулубового" кабінету Ткаченка, то тепер можна витворяти що завгодно, тіпа - "криша" нерушійна, найвищого рівня! "Магу сєбє пазволіть,- я ж з 2005 года в майдановском двіжєніі, заслужіл"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Абрек 12.06.2018 11:21
Нахабство чернявського защкалює!!! :-x Гнати сраною мітлою і не дозволяти пристроюватися на цьому кварталі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 стабилизец 12.06.2018 11:20
Цитую Дайош демонтаж!:
Косяк без наказу Бондаренка і бульбашку в калюжі від цього стане чистою площа перед драмтеатром, заср*на Овчаренком, Шабатіним і Чернявським - я тільки за!

не станет, будет цветочно-кахвешная будка, называемая реконструкцией площади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Дайош демонтаж! 12.06.2018 10:40
Косяк без наказу Бондаренка і бульбашку в калюжі не зробить :zzz
Тоха вирішив показать, "хто в Черкасах хазяїн"?
Хоч і задрипанець Тоха, але тут я його підтримую - мені по барабану, що це всього-навсього "закушена вуздечка" на приміщення через дорогу від мерії - якщо від цього стане чистою площа перед драмтеатром, заср*на Овчаренком, Шабатіним і Чернявським - я тільки за!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Вова 12.06.2018 10:38
А в чому заключається його підприємництво-наставити будок (без дозволу) і пустити туди орендарів? Якщо всі бариги почнуть городити будки де їм заманеться то трохи можуть постраждать і будки і вони самі. Бєспредел породжує беспредел так було є і буде завжди. :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 стабилизец 12.06.2018 10:32
дважды погорелый театр это сильно :lol: круговорот собачих будок в природе.