реклама

реклама

На своїй сторінці у «Фейсбук» мер міста Анатолій Бондаренко на звинувачення від Олександра Радуцького офіційно заявляє, що нікого не бив.

Bondarenko_Anatolii_Vasylovych2

«Зранку до кабінету міського голови завітали трійця депутатів міськради - Радуцький, Зоря та Мирза і намагалися будь-якими способами спровокувати бійку. Але у них нічого не вийшло. Тому офіційно заявляю, що Радуцького не бив. І будь-яка інформація із цього приводу від нього - це чергова брехня. Бандитськими методами політичні питання не вирішують. Я противник такого підходу», – написав мер Черкас.

Нагадаємо, Олександр Радуцький виставив світлини свого побиття у «Фейсбук», зазначивши, що його ударив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Ван Гог 11.07.2018 08:11
Вдивляючись в фото Толька навіть без медичного висновку видно - ...............Хто він сьогодні - Наполеон чи Іван Грозний...))) Звісно більшого від цього неука можна і не очікувати...бе-ме...матюки та кулаки...Вроді і гріх сміятися над хворими...але тут не до сміху...Невже цей неадекват найкращий серед нас...позорище...Шановні лікарі, заберіть свого пацієнта...подивіться йому пильно в очі...як там по медичному - повна шизофренія))) А ми ще вимагаємо від хворої людини щось робити.Зробили з обласного центру захалустне село, і самого тупого бицюгана посадили на трон...Опамятаймося,до сить позоритись,посм іялися хватить...(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 святий 10.07.2018 16:31
Я більше вірю меру. А радуцький соплі розпустив. Чого завалили до кабінету всі троє бандюків? Провокували на конфлвкт. Та цій "святій" трійці ніхто не довіряє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 ХМ 10.07.2018 15:19
Зоря і Радуцький при Одаричу нагребли один землі, другий бабла... При Тліку гребуть інші такі як свободівці, Шевченко і Кухарчук. Бьються за гроші. Народ і місто ні до чого...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Вова 10.07.2018 15:08
Було троє, а в морду отримав тільки радік, як так? А мордатий хай не скиглить, а йде знімає побої. Якщо легкі тілесні-в суд. А так соріше всього морда в двері не пролазила от і натер. Пора ремонт дверей в мерії робити під розгодовані харі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Иван 10.07.2018 14:59
Толя, дай по мордi Зорi i Мирзi!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 бывший 10.07.2018 14:23
На морду Радуцького намордник ще треба пошукати,тут без директора зоопарку не обійдешся. Ну хто повірить в цей брєд,що дав по морді в присутності Мирзи та Зорі.Саша, розкаже краще коли колесо огляду в парку запрацює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Шарафутдінов Еркін. 10.07.2018 14:03
в які віки змушений написати--респект Ну звичайно не бив, То радуцький фейсом за притолоку зачепився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Аналітик 10.07.2018 13:49
Цитую Дональд Трамп:
И эти люди "керуют" городом,а мы молчим,потому как мы беспринципные и не можем постоять за город,в котором мы живем и терпим этот беспредел.....

ОБРАЛИ НАЙДОСТОЙНІШИХ -ІНШІ ЩЕ ГІРШІ... :-? :-? :-? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Набридли обидва! 10.07.2018 12:58
Цитую Око:
Хай сфоткає свої кулаки - такий удар точно повинен оставити слід!!!

Який "такий" удар?! Схоже, що Толя просто дав пощьочину, як баба. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Дональд Трамп 10.07.2018 12:50
И эти люди "керуют" городом,а мы молчим,потому как мы беспринципные и не можем постоять за город,в котором мы живем и терпим этот беспредел.....