реклама

реклама

21742981_10211033416696722_991520672552128946_n Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов опублікував у «Фейсбуці» інформацію про те, що директорці школи №27 м. Черкас, яка проводила урочисту лінійку 1 вересня російською мовою, оголошено догану.

«Школа дає уроки дітям. Життя дає уроки дорослим. За результатами службової перевірки директору закладу була винесена догана за порушення абзацу 1 пункту 1 статті 7 Закону України «Про освіту» та пункту 1 наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради №259 «Щодо застосування української мови в закладах освіти», – написав Сергій Воронов. – Сподіваюсь і вірю, що подібних ситуацій більше не буде в галузі освіти міста Черкаси та і всієї України. У побуті спілкуймося будь-якою зручною для нас мовою, при виконанні службових повноважень – виключно державною. Це чітка позиція. Українська мова - одне з найбільших багатств нашого народу, маємо її цінувати та плекати!»

На своїй власній сторінці у «Фейсбуці» Сергій Воронов висловився простіше і чіткіше: «Лінійок зразка совкового періоду із використанням іноземної мови в місті Черкаси більше не буде».

За інформацією департаменту освіти, 79-річна директорка 27-ої школи Надія Іванівна Олійник беззмінно керує школою з 1981 року. Має педагогічне звання "Вчитель-методист". Заслужений працівник освіти України, лицар ордену "За заслуги" ІІІ ступеня. Почесний громадянин Соснівського району м. Черкас. Неодноразово обиралась депутатом Черкаської міської та обласної ради. Викладає історію.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #30 Чудасія 14.09.2018 09:50
Цитую Антифашист:
Фашистська диктатура рулить освітою в Черкасах. Чекаємо коли на площах Черкас запалає багаття з книжок Достоєвського, Камю, Сартра, Брехта, Мана, Ейнштейна. Якщо звичайно Воронов чув ці імена, тому що як і його ідейні натхненники Гітлер, Герінг, Гіммлер і Гебельс Воронов маолосвічена, некультурна людина.

Помиляєтесь. Люди, яких ви перелічили не малоосвічені, нажаль. Тому і пішов народ Німеччини за ними. Почитайте про це. По стопах Гітлера йде Путін. Спочатку завоювання довіри народу, підйом економіки страни, а потім розширювати територію і розповсюджувати ідеї "Русского мира". І все це під маскою добра. Закінчиться все трагічно. А Воронову освіти не вистачає, як і всім хто в Черкасах зараз керує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Дональд Трамп 06.09.2018 17:27
Тем,кто разворовывает Украину и говорит на родном языке,все сходит с рук,но,если ты скажешь теплые и добрые слова своим ученикам на русском языке,ты враг народа,а что еще можно сказать о наших соотечественник ах,которые пашут в России ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Мікроскоп 06.09.2018 13:38
Судячи по алогічності лайків,на бабусю 'працює'весь колекти тицяючи на клавах лайки на її користь.Вони заслуговують на неї!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 Ван Гог 06.09.2018 11:36
А от пісню - "А Лєнін такой молодой і Сталін всігда впєрєді" даремно не засчпівали, була б "чудова" крапка всього дійства...)))
Дивлячись на "лайки" в "коментах" "Залізна деректриса" дійсно добре "тримає за горло" підлеглих...але немає нічого вічного...)))Бо складається враження що пів України підтримує бабуську...))) Але віддати треба належне...смілива, справжня комуністка...її не зламали ніякі зміни, вони її лише укріпили...))) Але в такому віці дійсно...пора на заслужений відпочинок...Ще раз нагородити, простити і відпустити...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Жеребець! 06.09.2018 11:10
В Україні алкоголь зростає в ціні на 20% 40% скоро всі вести будуть здоровий образ життя а ви тута за Бабку гризитеся. Де Ваші мізки? ті хто Здобули і іще не здобули. Скоро в гендель сходити с друзями після роботи в пятницю не буде за що а Вам ця бабка здалася. СРАМОТА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Ван Гог 06.09.2018 11:03
Цитую Любов Майборода:
Бабуся втратила розум,...................

І до речі не одна вона...озерніться навкруги...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #24 Любов Майборода 06.09.2018 10:49
Бабуся втратила розум,...................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #23 Мирослав 06.09.2018 10:47
Цитую Оксана:
Цитую вчитель 27 школи:
Олійн*** всіх залякує і примушує ставити лайки в соц.мережах на її підтримку, Звільніть нас від цієї *******.

Ну, якщо вона у майже 80 років "лайки" вас примушує ставити, то честь їй і хвала! :lol:

А якщо серйозно, то патріотизм і любов до країни вимірюється не кількістю вишиванок(до речі китайського виробництва) і взагалі не мовою, якою спілкується половина населення міста.

СКІЛЬКИ ТОБІ ПУТІН ПЛАТИТЬ ЗА ГІБРІДНУ ПРОПАГАНДУ? ;-) КУДИ ДИВИТЬСЯ СБУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 СОЛДАТ 06.09.2018 10:40
Цитую Антифашист:
Фашистська диктатура рулить освітою в Черкасах. Чекаємо коли на площах Черкас запалає багаття з книжок Достоєвського, Камю, Сартра, Брехта, Мана, Ейнштейна. Якщо звичайно Воронов чув ці імена, тому що як і його ідейні натхненники Гітлер, Герінг, Гіммлер і Гебельс Воронов маолосвічена, некультурна людина.

У тебе мабуть в "антифашистськом у підпіллі" почались галюцинаціі :lol: Сходи до вереринара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Оксана 06.09.2018 10:30
Цитую вчитель 27 школи: