реклама

реклама

Черкаська обласна та міська організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) закликає черкаську громаду долучитися до акції про оголошення імпічменту мерові Черкас Сергію Одаричу.

«З огляду на зухвале та антипатріотичне висловлювання Черкаського міського голови Одарича С.О., яке зачіпає честь та гідність тисяч воїнів-інтернаціоналістів України, Черкаська обласна та міська організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) гнівно засуджують вчинок міського голови… Міський голова Одарич С.О. дозволив собі цинічні принизливі висловлювання на адресу багатотисячної армії воїнів-інтернаціоналістів України, заявивши, що він не вважає афганців захисниками Вітчизни…» – ідеться в заяві.

Афганців у їхньому прагненні до імпічменту підтримують черкаські соціалісти.

– Я давно казав, що наш мер спочатку говорить, а потім думає, – коментує «Прочерку» головний черкаський соціаліст Олексій Малиновський. – У тій державі ці люди виконували свій обов’язок. Я радий, що вони активно виступили проти мера. Це потужна організація, яка допоможе нам зібрати необхідну кількість підписів для проведення референдуму про недовіру міському голові.

За словами Олексія Малиновського, після 11 березня соціалісти знову візьмуться за референдум. Створюватимуть ініціативні групи і збиратимуть підписи. Олексій Малиновський переконаний: враховуючи попередній досвід, тепер шансів більше.

– Наша головна мета – об’єднати мешканців міста виступити проти нинішньої влади і відстоювати свої права, – каже він.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Наталья 29.02.2012 16:41
Цитую Умный:
Социки, да на вас пахать надо, а вы карусели хороводите.... Думаете проскочить в ВР ? Смешные вы , ей богу... :lol:

Полностю согласна :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Наталья 29.02.2012 15:43
Уважаемая Черкащанка не тупи,работаю на частном предприятии,к горисполкому никакого отношения не имею :eek: :lol: :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Ужасть 29.02.2012 15:39
Цитую Тутешний:
Интересно читать всякую лабуду коментаторов так сказать. Если пишет кто-то что все гавно - значит типа СВОЙ, а если говорит что видит и положительный моменты - значит из ГОРИСПОЛКОМА !
Ржу ни магу!!!! :lol:

+1000
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Тутешний 29.02.2012 14:14
Интересно читать всякую лабуду коментаторов так сказать. Если пишет кто-то что все гавно - значит типа СВОЙ, а если говорит что видит и положительный моменты - значит из ГОРИСПОЛКОМА !
Ржу ни магу!!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Тутешний 29.02.2012 14:11
Цитую Справедливість:
Обращаюсь к вам Малиновский, пишите где и в каком районе будете собирать подписи, будем помогать.нам Одарыча нечего боятся, пусть он нас боится со своей сворой.


А кто тебе сказал что тебя боятся??? Одна уже Справедливая махала кулаками, в тюряге теперь. Ты из этих, как его, Белосердечных? То вам кранты! Как и социкам!!! ПР рулит!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Черкащанка 29.02.2012 13:24
Цитую Наталья:
Кучка неудачников :-x ...Благодарных Черкащан намного больше,мы за Одарича и его команду :-*

Наталья истинный работник горисполкома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Наталья 29.02.2012 13:00
Кучка неудачников :-x ...Благодарных Черкащан намного больше,мы за Одарича и его команду :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Справедливість 29.02.2012 11:51
Обращаюсь к вам Малиновский, пишите где и в каком районе будете собирать подписи, будем помогать.нам Одарыча нечего боятся, пусть он нас боится со своей сворой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Справедливість 29.02.2012 11:49
Цитую Умный:
Социки, да на вас пахать надо, а вы карусели хороводите.... Думаете проскочить в ВР ? Смешные вы , ей богу... :lol:

Умный к тебе обращаюсь, ну и такие как ты и Одарыч со своей командой в верховной раде тоже не нужны. Черкащане обединяйтесь,по ра разогнать эту свору с горисполкома,вс ех порядных людей Одарыч со своей командай уже уволил, сколько ушло мпециалистов с каждого департамента и управления, а те которые не работали не работают и сейчас, но зароботную плату получают.В рабочее время шляются по парикмахерских и магазинах.Гнать их всех с горисполкома вместе с Одарычем, чтоб не позорили честь госслужащих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Сергій з Кривалівки 29.02.2012 10:42
Те, що афганці беруться за цю справу - добре, але соціалісти можуть її знову провалити!