реклама

реклама

Член політради міської організації Блок Петра Порошенка, депутат кількох скликань Любов Майборода на прес-конференції, що відбулася в четвер, закликала всіх учасників процесу проти міського голови Черкас, поважати місцеве самоврядування.

"Захищаючи мера Черкас, ми захищаємо саму ситему виборів, один з основних принципів місцевого самоврядування, - підкреслила Любов Володимирівна. – Перемагати і здобувати владу треба в законний спосіб, через вибори, а не шляхом інтриг, тиску та підкилимних виборів".

image.php

Водночас, вона здивована і обурена діями деяких своїх однопартійців.

"Мені соромно за деяких наших депутатів. Це цілком адекватні люди, я не розумію, чому вони себе так поводять",  висловилась пані Любов, коментуючи дії "опонентів" Анатолія Бондаренка.

Про це пише сайт міськради

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Демократія 06.10.2018 13:33
Цитую Ги:
А шо Рубан каже? Великий керівник міської організації БПП))) Провтикав заколот?))))))))))))))

Рубан ніяк не впливає на парторганізацію - колишній помічник Тулуба не має у людей ніякого авторитету, тому кожен в черкаському БПП робить, що захоче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 аксіома 06.10.2018 10:22
Премію потрібно заробити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Вона безпартійна 05.10.2018 20:54
Цитую Надія.:
Якої партії членом Майборода не була? Таки хоче, не зважаючи на вік утриматись на роботі у Бондаренка- Стадника. Звідси і прозріння.

В партії вступала,але внески не платила,то за неуплату внесків її завжди виключали,Так і в бюті-фруті, так і в бпп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Агент 05.10.2018 18:37
Цитую Ги:
А шо Рубан каже? Великий керівник міської організації БПП))) Провтикав заколот?))))))))))))))

Майборода нічого без Ткаченка не робить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 язон 05.10.2018 16:12
Уважение к местному самоуправлению не означает попустительства беззаконию и самоуправству быдло-небожителей черкасского масштаба. Или мадама уже местных казнокрадов ставит выше закона?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #14 При чому та партійність? 05.10.2018 13:43
Не має значення, Люба - членкиня БПП чи якоїсь іншої партії - вона й сама вже не пам"ятає назви усіх партій, де побувала. Саме так періодично і змінює партійність - в угоду кон"юнктурі і напрямкам вітру в політиці, особливо якщо той вітер ковбасою з маслом пахне ;-)
Зараз ти виступила на боці бездарного як мера, але талановитого як розтягувальника бюджетних грошей лисянина з поганялою "Толя Металіст", який так і отримав законно жодного диплома про вищу освіту. Люба, самій не соромно за те, на чиєму ти боці? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #13 Надія. 05.10.2018 11:53
Якої партії членом Майборода не була? Таки хоче, не зважаючи на вік утриматись на роботі у Бондаренка- Стадника. Звідси і прозріння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Ги 05.10.2018 10:45
А шо Рубан каже? Великий керівник міської організації БПП))) Провтикав заколот?))))))))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 фемінітивів 05.10.2018 10:41
Цитую Знаючий:
Майборода кинула виклик мафіозному угрупуванню торпедівців, яке 25 років контролює місто. Затрахали всіх, починаючи від чиновників і завершуючи прокурором.

Так з якого ДИВА, стала членом БППС, а не членкинею.Мабуть вважає , щоб знищити мафію, ТРЕБА її очолити.
Окрім цього, є слова в українській мові, що утворюють паралельні форми фемінітивів. Такими є «членка» і «членкиня», «поетка» і «поетеса», «фотографка», «фотографиня» чи «фотографеса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Одессит 05.10.2018 10:24
Цитую Віктор:
Скільки пам`ятаю пані Любов - завжди відстоює ліки для хворих. Надає свої власні кошти на медикаменти. Кого ще мають зихищати депутати, як не інвалідів?

Да что вы на вопрос вопросом мозг выносите. Таки да или таки нет. Все уже классно в 3 ей? Да пусть кинит в меня камнем,ТОТ хто видит , что ТАМ, ТАКИ хорошо. Может пани Люба не одела очки и не увидила , что таки плохо. ИЛИ надела розовые очечьки и увидела что ТАМА ТАКИ все ТАРАНЬКА- КЕФАЛЬ. И когда мер подплыл с шаландой полной кефали, ТО ТАМ ТАКИ стало ХОРОШО?