реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні проїхався у тролейбусі.

Відео свого перебування у громадському транспорті він опублікував у своєму «Фейсбук».

– Трішки тісно, але зручно, – зауважив Анатолій Бондаренко. – Зручніше, ніж у маршрутці.

Міський голова Черкас повідомив, що у планах взагалі звільнити бульвар Шевченка від маршруток, залишивши там курсувати лише електротранспорт.

Нагадаємо, сьогодні автобусні перевізники не вийшли на маршрути, вимагаючи підвищення вартості проїзду. Черкасами курсують лише тролейбуси.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Олена 12.11.2018 16:55
Понятно, здесь только лижущим есть слово
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Олена 12.11.2018 16:54
Я б ему прокатила по хребту, как моему ребёнку сегодня по спине прокатывали. ..., сядь в троллейбус в 8.00 буднего дня. Здобули
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Дональд Трамп 12.11.2018 10:30
Цитую Volodymyr Rebel:
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,котр ий отруює довкілля і за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чистий тролейбусний рух,прокладати нові маршрути,вводит и пасажирські єлектрокари,а отой допотопний смердючий металобрухт здати в приймальний пункт і не паритись,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...Для мене стало сюрпризом,що і мер такої ж думки та хоче розвивати тролейбусний рух,а це означає,що він не такий вже й поганий хлоп!...)))

А кто тебя заставляет ехать на"дырчачих"-иди молча пешком...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Контролер 12.11.2018 00:38
А проезд оплатив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Світлофор 12.11.2018 00:10
Цитую Гроші:
Отак би не раз у житті, а щодня. Дивись і парк тролейбусів обновивився, графік дотримувався і щоденної давки не було б. Можна запропонувати акцію: Місячник без авто! Щоб усі чиновники мерії цілий місяць щодня іздили тільки на тролейбусах, не забуваючи розповідати пасажирам, хто вони такі та розпитуючи в людей, що ті думають про їхню діяльність.

Прийдіть завтра вранці до міськради і подивитеся на яких "тролейбусах" завтра будуть приїджати на роботу "болєтєлі" за народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Volodymyr Rebel 11.11.2018 23:31
Цитую Юрій:
Цитую Volodymyr Rebel:
вводити пасажирські єлектрокари,а отой допотопний смердючий металобрухт здати в приймальний пункт і не паритись,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...Для мене стало сюрпризом,що і мер такої ж думки та хоче розвивати тролейбусний рух,а це означає,що він не такий вже й поганий хлоп!...)))
З кінця Дахнівки до найближчої зупинки тролейбуса - "України" близькько 3-х км!!! По-вашому, це невеликі відстані? На роботу й з роботи згодні "прогулюватись" так щодня? І, взимку також!
Майбутнє - за екологічно чистим транспрортом,Єв ропа вже зараз
переходить на електротранспор т.Дахнівка зараз - територія Черкас і було б логічно подовжити тролейбусний рух далі від кінцєвої Україна,зберіть ініціативну групу,знайдіть свого депутата та поставте це питання черговій сесії у міськраді: "Хто стукає - тому відчиняють";"Борітеся - поборете".Щасти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 1 11.11.2018 21:06
Цитую ЮЗР:
Черкассы город небольшой и при нормальном менеджменте Черкассыэлектро транса Можна городу было б на 80% обойтись без этих металоломо-маршрутов! А так дома строют а электротранспор т в дефиците! ЗАМЕНИТЕ МАРШРУТКИ НОМЕР 20,22,6 и 5й ТРОЛЕЙБУСАМИ!!! А что б соединить Рустави с Химпасом и 700й надо лишь зделать развилку линии на перекрёстке Химиков-Черновола

Ботнар установит ринги по городу и потом займется вашей ерундой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 Юрій 11.11.2018 19:43
Цитую Volodymyr Rebel:
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,котр ий отруює довкілля і за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чистий тролейбусний рух,прокладати нові маршрути,вводит и пасажирські єлектрокари,а отой допотопний смердючий металобрухт здати в приймальний пункт і не паритись,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...Для мене стало сюрпризом,що і мер такої ж думки та хоче розвивати тролейбусний рух,а це означає,що він не такий вже й поганий хлоп!...)))
З кінця Дахнівки до найближчої зупинки тролейбуса - "України" близькько 3-х км!!! По-вашому, це невеликі відстані? На роботу й з роботи згодні "прогулюватись" так щодня? І, взимку також!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 ЮЗР 11.11.2018 19:34
Черкассы город небольшой и при нормальном менеджменте Черкассыэлектро транса Можна городу было б на 80% обойтись без этих металоломо-маршрутов! А так дома строют а электротранспор т в дефиците! ЗАМЕНИТЕ МАРШРУТКИ НОМЕР 20,22,6 и 5й ТРОЛЕЙБУСАМИ!!! А что б соединить Рустави с Химпасом и 700й надо лишь зделать развилку линии на перекрёстке Химиков-Черновола
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Volodymyr Rebel 11.11.2018 18:14
Я думаю,мало кому сподобається отой отруйний чад,хмари якого випускають на зупинках в легені людей ці "дирчачі" маршрутки.Я взагалі проти цього тісного та смердючого транспорту,котр ий отруює довкілля і за який ще й деруть неадекватні гроші і якого у цивілізованих країнах і не зустрінеш,треба розвивати екологічно чистий тролейбусний рух,прокладати нові маршрути,вводит и пасажирські єлектрокари,а отой допотопний смердючий металобрухт здати в приймальний пункт і не паритись,а крім того,дуже корисно для здоров"я користуватись велотранспортом та на невеликі відстані ходити пішки!...Для мене стало сюрпризом,що і мер такої ж думки та хоче розвивати тролейбусний рух,а це означає,що він не такий вже й поганий хлоп!...)))