реклама

реклама

Через невиплату заробітної плати працівники КП "Черкасиелектротранс" влаштовують акцію протесту.

1544518068-452

Про це повідомила голова профспілки "Черкасиелектротрансу" Лідія Бут у сесійний залі міської ради, повідомляє «zmi.ck.ua».

Зазначимо, що сьогодні, 11 грудня, частина депутатів намагалася провести сесію, втім, для цього не вистачило кворуму. На засідання не з'явилися представники фракцій від ВО "Батьківщина", "Свобода" та "Черкащани".

За словами Лідії Бут, працівники підприємства, які прийшли на сесію, йтимуть на акцію протесту до Черкаської міської ради.

Як зауважив директор КП "Черкасиелектротранс" Петро Кучер, тролейбуси сьогодні, 11 грудня, працюють у звичайному режимі.

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Андрій 12.12.2018 13:28
О, все як при Одаричу. Тоді тролейбусники часто бастували.
Ех, не встиг Сірьожа добити тролейбусний та вирізати лінії, так би не було тролейбусів, тролейбусників, забастовок.
Поверніть чесного Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Дональд Трамп 11.12.2018 15:41
Цитую Микола:
Чому Радуцький не в тюрьмі?

и бондаренко с юрком...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Дональд Трамп 11.12.2018 15:40
Благодарите юную рать бондаренко,таки е как ботнар угробят за полгода то,что создавалось черкащанами годами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Тудой 11.12.2018 15:38
Цитую Сюдой:
Цитую Тудой:
не з'явилися представники фракцій від ВО "Батьківщина", "Свобода" та "Черкащани".

Бастовать нужно было вместе с маршруточниками . Вот тогда бы эти "отсутствующие" бегали и подпрыгивали на месте. Список всех депутатов рады в студию и ни единого голоса за них на следующих выборах и за их партии.

Сесию назначает городской голова. А че эти товарищи собрались? Попить пива за наш счет?? :D :D :D

Это типа, как собрались в Каневе одни бухнуть по поводу днюхи и заодно типа сессию провести за наш счет А других забыли, не то что за праздничный стол пригласить, а и на сессию? :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Сюдой 11.12.2018 14:56
Цитую Тудой:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Тудой 11.12.2018 14:08
не з'явилися представники фракцій від ВО "Батьківщина", "Свобода" та "Черкащани".

Бастовать нужно было вместе с маршруточниками . Вот тогда бы эти "отсутствующие" бегали и подпрыгивали на месте. Список всех депутатов рады в студию и ни единого голоса за них на следующих выборах и за их партии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 ченчик 11.12.2018 13:50
маршрутки - тролейбуси, все по прислів'ю Як не вмер то замерз...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Енергетик. 11.12.2018 13:39
та ні! Всі рішення сесії потрібно приймати в законний, легітимний спосіб. По тролейбусному парку проголосували б усі. І Залізяка це дуже гарно розуміє. А от інші проекти рішень, могли б і не проголосувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Микола 11.12.2018 12:12
Чому Радуцький не в тюрьмі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 юрист 11.12.2018 12:10
Те, що тролейбусники без зарплати - заслуга Радуцькго. За ЙОГО позовом до суду заблокований міський бюджет. Таку людину мало розстріляти. Садист.