реклама

реклама

У зв'язку з соціальними викликами неприйняття бюджету міста Черкаси на 2019 рік, голова Федерації профспілок області Петро Шевченко звернувся до міського голови Бондаренка А.В., секретаря міськради Нищика Я.В., керівників депутатських фракцій міської ради провести погоджувальну раду для визначення дати проведення сесії.

Нараду Петро Шевченко пропонує провести 14 січня поточного року о 14-й годині в залі засідань міськвиконкому.

Петро Шевченко у своєму зверненні до влади наголошує, що незатверджений бюджет знижує рівень соціальної захищеності працівників бюджетних установ.

Деталі – у зверненні.

49848498_1947583588884280_7528543650834284544_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+11 #9 апарат ради 11.01.2019 16:48
Не трогайте Нищика. У нього і так ****** від переляку. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Здублов 11.01.2019 16:46
Товариши профспілки! Відчипіться зі своїм бюджетом. Хто вам сказав що він ваш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 РухНовихПравих 11.01.2019 16:30
Цитую Станіслав:
Єдине місто в Україні де не прийнятий бюджет. Зато найвищі премії.

Чому Петро Шевченко закликає Нищика зібрати погоджувальну раду?? Хіба це не обов`язок секретаря ради? Як 45 тисяч в місяць отримувати - біжить першим, а виконувати його обов`язки буде Вася?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Олег Стогниєнко 11.01.2019 16:22
Пока Радек не станет доларовым мильйонером - не видать вам бюджета как собственных ушей 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Мандрика 11.01.2019 16:04
Бред сумашедшего...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Профкомы предатели 11.01.2019 15:39
Пусть профсоюзы отчитаются как они подписали с министерством "Газузеву угоду" где поменяли оплату труда первому разряду с минимальной зарплаты на минимальный прожиточный минимум!!!!

Люди еще не знают, что их запрплаты теперь берет отсчет от суммы которая в два раза меньше минимальной зарплаты. И пока прожиточный минимум по размеру не догонит нынешнюю минимальную зарплату - забудьте о повышение свое зарплаты на работе.

В первую очередь это касается работников ЖКХ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Станіслав 11.01.2019 13:36
Єдине місто в Україні де не прийнятий бюджет. Зато найвищі премії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Skepitik 11.01.2019 12:44
Ура!Та це не звернення! Це соціальна броня ! Слава Федерації і її очільнику !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Трамп 11.01.2019 12:43
Буду.