реклама

реклама

Митрополит Єпіфаній виступив перед черкащанами після Петра Порошенка і зазначив, що здійснилося те, про що мріяв Василь Липківський, наш земляк.

3

"Я отримав Томос з рук патріарха Варфоломія від імені всіх вас. Будемо молитися, щоб об'єднати всіх православних України навколо Київського престолу", - сказав митрополит.

Він подякував "нашому дорогому Президенту" за старання заради отримання Томосу про автокефалію.

Єпіфаній вірить, що невдовзі всі православні церкви-сестри визнають нашу автокефалію.

Опісля відкрили пам'ятник. Зараз будуть освячувати.

4

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #14 Cлава КПРС!, Слава БПП,б 19.01.2019 13:47
Цитую Любов Майборода:
Більшовики знищували історичну пам`ять українців, виховували "Homo sovetikus", основні риси якого - зазрість, підлість і безмежна злоба. Судячи з анонімних коментарів на сайті, такого бур`яну насіялось неміряно. Та дякуючи Богу, ми знаємо про Василя Липківського і продовжимо його справу християнина, патріота України. Слава Господу! Слава Ісусу Христу!

Слава Вічним Депутатам Агасферам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Любов Майборода 19.01.2019 12:29
Більшовики знищували історичну пам`ять українців, виховували "Homo sovetikus", основні риси якого - зазрість, підлість і безмежна злоба. Судячи з анонімних коментарів на сайті, такого бур`яну насіялось неміряно. Та дякуючи Богу, ми знаємо про Василя Липківського і продовжимо його справу християнина, патріота України. Слава Господу! Слава Ісусу Христу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Роман 19.01.2019 12:25
Цитую viktor:
Поставили, бо він тут колись викладав, як ще там була гімназія. Мабуть немає серед вихованців музучилища достойних...

То тут треба подивитися, у яку справу він більший внесок зробив - у освіту, чи в релігію. Якщо в освіту, то нема питань. Та дивно, що про нього нікому нічого не було відомо. Якщо ж в релігію - то будьте добрі, ставте пам'ятника митрополитові під релігійними будовами, а не під освітніми. Україна, на щастя, ще поки світська держава, релігія у нас поки ще відділена від держави, нехай Гарант Конституції сам і порушує ці основи, тому, на мою думку, пам'ятнику митрополитові не місце біля освітньої установи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Архітектор 19.01.2019 11:48
Довідка. Це приміщення музучилища збудоване в 1960-х роках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Lester 19.01.2019 01:25
Місце відповідне обрали: біля музичного училища. Це ж який хворий мозок треба мати, щоб придумати таке, бл*дь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Уманский Еврей 18.01.2019 23:50
Почему Порошенко как президент Украины вмешался в религиозные дела? Почему ездит по стране и свою предвыборную компанию ведёт в церкви? Бардак! А памятник - уродство. Могли и получше сделать, если уж взялись за такое дело. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Гроші 18.01.2019 21:20
Цитую Любов Майборода:
Василь Липківський - видатна історична постать, про яку ми майже нічого не знали. Дякуючи владиці Іоану та колишньому губернатору Юрію Ткаченко маємо такий пам`ятник. Черкащани можуть відкрити для себе сторінку історії та вклонитись Великому Українцю.

Вклонятися треба Богу у церкві, а не цьому ***** на вулиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Золотые слова 18.01.2019 21:02
Цитую Любов Майборода:
Василь Липківський - видатна історична постать, про яку ми майже нічого не знали. Дякуючи владиці Іоану та колишньому губернатору Юрію Ткаченко маємо такий пам`ятник. Черкащани можуть відкрити для себе сторінку історії та вклонитись Великому Українцю.

Надо б ещё, шоб Вельбивець в оставшиеся свои дни при власти, так же настойчиво добился установки у обкома, или хотя бы у горкома партии, ну если не памятников или бюстов, то хотя бы почётной доски, которая увековечит для потомков имена местных депутатов многочисленных созывов, преходивших из партии в партию, но всегда бескомпромисно боровшихся за своё народное благо независимо от того, кто был в тот момент у текущей власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Любов Майборода 18.01.2019 18:01
Василь Липківський - видатна історична постать, про яку ми майже нічого не знали. Дякуючи владиці Іоану та колишньому губернатору Юрію Ткаченко маємо такий пам`ятник. Черкащани можуть відкрити для себе сторінку історії та вклонитись Великому Українцю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Сармат 18.01.2019 15:57
Президент за бюджетні кошти розпочав передвиборну кампанію?