Крісло звільненого заступника міського голови Черкас Олексія Гужви, очевидно, займе екс-мер міста Цюрупинськ Херсонської області Людмила Зарічна. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.

У Черкаси їде «мама» з Цюрупинська

У Черкаси їде «мама» з Цюрупинська


Міський голова Черкас Сергій Одарич підтвердив цю інформацію, зазначивши лише, що пані Людмилі спершу слід підлікуватися.

– Вона їхала до нас в місто і коли виходила з дому і йшла на потяг, то поламала ногу. Але умудрилася доїхати до нас, день попрацювати, поспілкуватися зі мною, з Кудрявцевим (Микола Кудрявцев – керуючий справами міськвиконкому – Ред.), а вже потім ми таки затягнули її на рентген і з’ясувалося, що в неї подвійний перелом. Ось така вона вольова жінка, – розповів Сергій Одарич.

Тож її кандидатура розглядатиметься на місце Гужви, коли Людмила Зарічна вилікується.

– Вона зараз лежить в черкаській лікарні?

– Так. Куди ж її з переломом? Їй операцію робили!

Довідка: Інформація, яку можна знайти у інтернет-ЗМІ про Зарічну така: вона стала міським головою за результатами позачергових виборів, які пройшли 30 листопада 2008 року. Позапартійна Людмила Зарічна, яку підтримали місцеві осередки Партії регіонів, здобула вдвічі більше голосів, ніж її найближчий конкурент, інформував свого часу журнал ВРУ «Віче». Більшість жителів міста називають свого міського голову «мамою», – інформувало агентство «Час справжніх новин».

реклама

Коментарі  

 
0 #25 Talotim 10.05.2012 14:20
Цитую Черкащанка:
А потому что в Черкассах на госслужбе проростает кумовство, сватовство, братовство, так может быть чужие наведут порядок?

Типа Одарыч черкащанин. :-) Потому и прорастает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Черкащанка 11.04.2012 16:52
Цитую федор принципиальный:
почему черкащан пе приглашают на руководящие должности в нежин цюрупинск донецк а все стараются захватить кресла в черкассах с поломанными ногами с одной извилиной в голове без образования опыта в работе или с темным прошлым

А потому что в Черкассах на госслужбе проростает кумовство, сватовство, братовство, так может быть чужие наведут порядок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 ян 24.03.2012 01:07
Можливо поблизу Черкас хочуть зробити величну пустиню...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 sergo 23.03.2012 22:38
Цитую Рефері:
Все, що знаю про Цюрупинськ - це те, що до нинішньої тупої назви, яку містечку у 1928 році дали кац...... більшовики, воно мало славну історію. Олешшя (потім-Олешки)- град часів Київської Русі, а в часи Козаччини - Олешківської Січі, збудованої козаками-мазепинцями. Сучасне місто з дещо дибілуватою назвою "славиться" хіба що тим, що поруч з ним - найбільша у Європі пустеля,так звані Олешківські піски. Чому саме звідти треба було привозити в зами "мерові" Черкас пані регіоналку?

там сейчас еще походу половина населения на трассе раков и гнилую воблу продает!и еще висит плакат-спасибо уряду украины за нашу хорошую жизнь! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 sergo 23.03.2012 22:32
Цитую Вася:
Обратите внимание, человека еще практически в городе нет, еще не начала работать, кроме как больницы нашей и не видела то ничего...
А мы, гордо именуемые себя "Местными жителями" уже облили ее грязью с головы до ног только за то, что человек иногородний. Откуда у нас столько злобы???

а зачем тут урюпинские?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 федор принципиальный 23.03.2012 16:52
я хотел бы видеть васю но черкасского а не маму залетную ей знакомиться с городом надо не один год
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 федор принципиальный 23.03.2012 16:47
почему черкащан пе приглашают на руководящие должности в нежин цюрупинск донецк а все стараются захватить кресла в черкассах с поломанными ногами с одной извилиной в голове без образования опыта в работе или с темным прошлым
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Рефері 23.03.2012 15:47
Все, що знаю про Цюрупинськ - це те, що до нинішньої тупої назви, яку містечку у 1928 році дали кац...... більшовики, воно мало славну історію. Олешшя (потім-Олешки)- град часів Київської Русі, а в часи Козаччини - Олешківської Січі, збудованої козаками-мазепинцями. Сучасне місто з дещо дибілуватою назвою "славиться" хіба що тим, що поруч з ним - найбільша у Європі пустеля,так звані Олешківські піски. Чому саме звідти треба було привозити в зами "мерові" Черкас пані регіоналку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #17 SuRgeON 23.03.2012 14:39
Цитую Аналітик:
За народним повір'ям - поламати ногу, збираючись в дорогу - погана прикмета. Серйозний знак - не потрібно сюди їхати, бо нічого гарного і корисного із цієї пропозиції не вийде. Можливо, за час лікування, до неї щось дійде - жінка всеж таки.

Ногу, пані Людмила, зламала вже в Черкасах. Як раз, коли виходила на зустріч з Одаричем. Вона дізналася про перелом вже після обіду, коли зовсім сильно почало боліти, і ходити було неможливо. Так що, як раз це знак, щоб залишитися в місті і плідно працювати))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Аналітик 23.03.2012 13:57
Цитую ЧК:
Не довіряє Тулуб Одаричу(як би той не прогинався),при слав "смотрящу".А якщо чесно то, по наявній інформації,Одар ича пропихатимуть до ВР ,а містом (недай боже обрати Одарича до ВР)буде керувати пані Зарічна.... Є про що подумати?????

Офігенний аналітичний висновок. Пиши ще :lol: