реклама

реклама

Учора на Соборній площі в Черкасах відбувся загальнообласний мітинг ошуканих вкладників кредитних спілок. Мітинг відбувся за підтримки черкаських комуністів.

– Коли ми жили при соціалізмі, тоді і в думках не було, що суд винесе рішення, а ніхто його не зможе виконати. Прокуратура нічого не може зробити, влада не може. Треба ставити до влади комуністів! – підштовхував оратор присутніх пенсіонерів, які втратили свої вклади, до «правильного» висновку.


Виступаючий закликав їхати на Київ для вирішення проблем. Однак, в разі невдалої поїздки, обіцяв вдатись до радикальних дій – перекриття доріг тощо.

– Як ви знаєте, у нас вже закінчився суд. У нас слідство вела обласна прокуратура. Але краще б вела прокуратура району, то може нам би відшкодували якісь кошти. З двадцяти мільйонів нам не відшкодовано ні одного рубля! – виступала голова ініціативної групи ошуканих вкладників кредитної спілки «Капітал» Марія Пархоменко, мабуть, маючи на увазі гривні. – Я неодноразово їздила в генеральну прокуратуру, в комітети. Наша біда в тому, що ми самі винні в тому, кого обираємо. Дивіться, от нам прислали Тулуба. Хіба в нас немає гідного чоловіка або жінки, щоб правити областю? Є! То чого прислали його?! Ми до нього неодноразово ходили. Нам обіцяли допомогти! І що?..


Звичайно, організатори мітингу знають, як допомогти людям. Як йдеться у повідомленні про цю подію на сайті КПУ, перший секретар Черкаського обласного комітету Компартії України Віктор Роєнко сказав, «щоб виправити ситуацію, потрібно збільшити представництво комуністів в Верховній Раді України на наступних виборах».

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Ужасть 02.04.2012 09:58
Голова ініціативних груп
"провів спільну нараду..."
"За підсумками проведеної наради були визначені дієві кроки захисту інтересів громадян,"
------
Так деньги вернут и когда?
Что наради, в советские времена съезды, пленумы ТАКИЕ решения принимали...каждому по квартире к 2000 году, комунизм к 1990-му... Ющенко в 2004-м - по миллиону рабочих мест в год, Янукович в 2010-м - минимальная пенсия 2000грн.
Деньги, где? Они были или их кто присвоил? Или они испарились деньги вкладчиков? За что получают зарплату судьи, прокуроры, милиция?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Людина з головою 01.04.2012 13:23
Комуністи - "красавцы"!
Першими придумали, як на дурняк попіаритись! А народ шкода - мало того, що їх "кинули", то ще на них піаряться.
Головне що дивує - де в людей мозги поділись??? Чому вони не питають тих, кому в ркуи віддавали свої гроші? ЧОму вони шукають інших "крайніх" ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Голова ініціативних груп 01.04.2012 12:07
За підсумками проведеної наради були визначені дієві кроки захисту інтересів громадян, що постраждали від злочинної діяльності кредитних спілок. Проблемою розвалу кредитної кооперації особисто опікується перший віце-прем'єр-міністр України, Валерій Хорошковський, адже Представництво ООН в Україні вже повідомлене щодо злочину проти старшого покоління України. З повагою, голова ініціативних груп потерпілих від діяльності та бездіяльності держави вкладників Черкаської області. Шануймося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Голова ініціативних груп 01.04.2012 12:06
Саме тому 27 березня Едуард Івакін провів спільну нараду з представниками обласної прокуратури: начальником відділу конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави Федором Костюковичем, начальником відділу представництва інтересів громадян і держави в судах Олексієм Павленком, заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів органів внутрішніх справ при проведенні дізнання та досудового слідства Сергієм Пасічним, начальником відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Черкаській області Вадимом Корчакою, головою та координаторами ініціативних груп ошуканих вкладників міста та області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Голова ініціативних груп 01.04.2012 12:05
Шановні, бугаї, совки, та інші псевдодемократи . Шановна спільното! Кредитна кооперація в Україні створена згідно Резолюцій Генасамблеї ООН з метою підтримки збіднілих верств населення. Керівництво держави Україна несе особисту відповідальніст ь перед ООН щодо беззаперечного виконання Резолюцій Генасамблеї ООН. В разі невиконання Резолюцій Україну заслухають на Генасамблеї, в 2012 році всесвітньої кредитної кооперації, щодо невиконання вказаних Резолюцій, та вживуть відповідних заходів впливу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 соціаліст 29.03.2012 00:06
Цитую Петлюра:
Цитую Депутат облради:
Роенка використовували як "танкіста".Пам"ятаю як він "рвав на собі сорочку",виконуючи роль ініціатора передачі в надійні руки Андрєєвської дачі. Осоромив і себе і партію.


Не ображайте танкістів.
Роєнко звичайний кінь обозний, тягнеться позаду і не знає чи в бій запряжуть чи в суп заправлять...
В день жменю вівса кинуть і на тому спасибі.....

А коня навіщо ображати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Анна 28.03.2012 21:14
Цитую AVK:
А чим оцей "Прочерк" відрізняється від комуністів-капіталістів, а ні чим, тільки злорадство над горем людей і жодної розумної думки.

Вибачаюсь, помилково натиснула "Подобається"

От "Прочерк" якраз зайняв нейтральну позицію. А комуністичні лідери використовують цих нещасних пенсіонерів з їх бідою як останню лінію оборони, бо це єдині люди кому вони ще можуть баки забити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Петлюра 28.03.2012 15:06
Цитую Депутат облради:
Роенка використовували як "танкіста".Пам"ятаю як він "рвав на собі сорочку",виконуючи роль ініціатора передачі в надійні руки Андрєєвської дачі. Осоромив і себе і партію.


Не ображайте танкістів.
Роєнко звичайний кінь обозний, тягнеться позаду і не знає чи в бій запряжуть чи в суп заправлять...
В день жменю вівса кинуть і на тому спасибі.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 AVK 28.03.2012 11:46
А чим оцей "Прочерк" відрізняється від комуністів-капіталістів, а ні чим, тільки злорадство над горем людей і жодної розумної думки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Депутат облради 27.03.2012 18:42
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Так совсем недавно коммунист Роенко соловьем подпевал Тулубу,голосова л по указке. Что изменилось?

Роенка використовували як "танкіста".Пам"ятаю як він "рвав на собі сорочку",виконуючи роль ініціатора передачі в надійні руки Андрєєвської дачі. Осоромив і себе і партію.