Біля обласного краєзнавчого музею в Черкасах вранці 23 лютого близько двох десятків прихильників комуністичного режиму влаштували мітинг. Люди пенсійного віку розгорнули радянську символіку з нагоди дня радянської армії. Про це у Facebook повідомив депутат міської ради "свободівець" Антон Ведула.

При цьому, за словами депутата, на заході присутні правоохоронці, які жодним чином не забороняють та не перешкоджають використанню забороненої законом символіки, пише ВІККА

"Поліція охороняє. На моє питання, чому не протидіють використанню забороненої символіки, порадили звернутись... у прес-службу, бо "у людей празник", – написав Ведула.

реклама

Коментарі  

 
-2 #23 О! 25.02.2018 20:26
Цитую Апдейт:
Ну чо? Нормальненько так. А то уже было расслабились и оставили надежды, всякие, тута бродящие.

Так совсєм же другой колєнкор! Казалось бы забутая тєма, а гля як масовка, вернувшись со снегозаготовок на лето, зашевєлілісь в мартовском гоні! Як вроді овулірующую яйцеклетку завіделі! На кого будем ставить, живчики?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Апдейт 25.02.2018 19:11
Ну чо? Нормальненько так. А то уже было расслабились и оставили надежды, всякие, тута бродящие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Геолог 23.02.2018 22:39
Цитую Черкаси:
- парк динозаврів совкового періду.

Уникальное место! Только здесь, систематически можно наблюдать демонстративные выходы на поверхность и переплетение древнейших архейских слюдистых сланцов и гнейсов, зарождение простейших форм жизни,... Динозавры - далёкое будущее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Volodimir Rebel 23.02.2018 22:38
Я згоден: 23 лютого - гарний день! З Днем Народження,Вікт оре Андрійович Ющенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Даун 23.02.2018 18:31
Просчерку респект, обнулив думку черкащан?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Черкаси 23.02.2018 18:15
- парк динозаврів совкового періду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 підказка для Свободи 23.02.2018 17:25
що заважає (особливо після здачі Криму)зробити конституцію ,як в Данії: голос має той,хто сплачує податки в бюджет?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 депутат 23.02.2018 17:04
Свободі мабуть низько в голови, що не відбулося мордобою. Є така приказка, насильно мил не будеш, так от робіть більше кращого для людей і все стане на свої місця. Повірте люди вийшли не скільки за комуністів, як проти влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Черкасчанин 23.02.2018 17:00
Опять партия "Балтика -3" перевозбудилась ? :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Гена 23.02.2018 16:38
Запрещеный флаг это свободовский так что свобода токо тявкните то от вояк Советских получите наряд вне очереди.