реклама

реклама

Співробітники Служби безпеки України блокували у Черкасах розповсюдження провокативних матеріалів, спрямованих на розпалювання релігійної ворожнечі.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Черкас, уродженець РФ, член Спілки письменників Росії, виготовляв на замовлення російських кураторів матеріали, в яких засуджував і негативно оцінював створення Помісної церкви України та отримання рішення про надання Томосу. Ці матеріали він розповсюджував на російських Інтернет-ресурсах.

54268509_827266964293613_1675682499851714560_n

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили комп’ютерну техніку із провокативними матеріалами, флеш-накопичувачі та ноутбук. Вилучені матеріали направлені на експертизу.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину.

Заходи з викриття та блокування незаконної діяльності проводились спільно з національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #17 СЭМЭН 16.03.2019 16:06
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="СЭМЭН"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="???"] які прославляють "запоребрик" - всі такі ж. :lol: :lol: :lol:[/quote

Отсюда информацию брал? ;-) https://rus.stackexchange.com/questions/32507/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA

Нет не отсюда.Что мало информативных сайтов,которые друг у друга гонят инфу?

С тобой все понятно СИМЙОН (кторый не отсюда) :lol: А скажи-ка мне "любезный" - чего твои комменты так люто минусуют ;-)

С тобой тоже.Минусуют по тойже причине что тебя плюсуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 СОЛДАТ 15.03.2019 20:42
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 СЭМЭН 15.03.2019 18:23
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 СОЛДАТ 15.03.2019 11:31
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="???"] які прославляють "запоребрик" - всі такі ж. :lol: :lol: :lol:[/quote

СИМЙОН! Я знал, что ты обидишься на меня за то, что я назвал твою историческую родину "запоребриком".Любой "ватан" бы обиделся. :-) Ты так сразу "клюнул".Значит я таки в чем-то прав. :lol: :lol: :lol:

Иторическая родина моя-УКРАИНА.Это так,к слову.Просто ты так часто употреблял
в своих коментах это слово,к месту и не к месту,что мне пришлось раз'яснить
его значение.Ведь ты у нас филолог и должен наконец узнать,что "запоребриком"
нет ничего,потому что это вид укладки БОРТОВОГО камня.

Отсюда информацию брал? ;-) https://rus.stackexchange.com/questions/32507/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #13 Тыща в день 15.03.2019 11:29
Цитую СЭМЭН:
"запоребриком"
нет ничего,потому что это вид укладки БОРТОВОГО камня.


Майданный новояз демонстрирует злость и бессилие его носителей. Умные люди это понимают, глупые повторяют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Учєньє - свєт! 15.03.2019 10:34
Цитую Жека День:
Олег відмінний письменник. СБУшникам робити нічого?

Якби не СБУ - то ніхто й не знав би про такого "письменника". А так Алєг вже майже як Достоєвський, який "Прєступлєніє і наказаніє" написав - тільки Алєг написав на першу частину - "Прєступлєніє", а слідчий СБУ виступив співавтором і пише частину другу - "Наказаніє".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #11 СЭМЭН 15.03.2019 07:52
Цитую СОЛДАТ:
Цитую СЭМЭН:
нет ничего,потому что это вид укладки БОРТОВОГО камня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #10 Жека День 14.03.2019 23:54
Олег відмінний письменник. СБУшникам робити нічого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 кузя 14.03.2019 21:30
Тю! З Олега вже ліплять "розіп"ятого мальчіка в трусіках". Соцпортал вєщає, ніби він - сказочнік (дитячий?), з хворим серцем і без адвоката. Черкаси, вітаю з "православним мучеником". Далі буде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 СОЛДАТ 14.03.2019 18:14
Цитую СЭМЭН:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="???"] які прославляють "запоребрик" - всі такі ж. :lol: :lol: :lol:[/quote
які прославляють "запоребрик" - всі такі ж. :lol: :lol: :lol:

Употребление слова "поребрик" сильно зависит от уровня интеллекта и размера словарного запаса в ежедневном обиходе, ну и конечно от того относит ли себя индивид к действительной интеллигенции или хотя бы общается с интеллигентами.
Поребрик - это вид укладки БОРТОВОГО камня между различными уровнями дорожного полотна.Понял,дурачик прочерковский.

СИМЙОН! Я знал, что ты обидишься на меня за то, что я назвал твою историческую родину "запоребриком".Любой "ватан" бы обиделся. :-) Ты так сразу "клюнул".Значит я таки в чем-то прав. :lol: :lol: :lol: