реклама

реклама

Віктор Євпак, який під час парламентських виборів посів у 194-му окрузі друге місце (він набрав 11,19 голосів виборців, тоді як переможець Любов Шпак – 41,27%), подякував своїй команді й зауважив, що для нього друге місце – також великий успіх.

16387947_1163885933731935_4473854002751695432_n Про це він написав у фейсбуці.

– За даними ЦВК і паралельного підрахунку голосів, беззаперечним переможцем виборів по 194 виборчому округу стає кандидатка від «Слуги народу» Любов Шпак. Вітаю з перемогою! Я – другий. І це крутий результат для мене! Це мої перші вибори)) Головне – наша боротьба була чесною та відкритою. Для мене прозорість кампанії була не менш важливою, аніж фінальні відсотки, – зазначив Євпак.

Він також додав, що після виборів черкаська команда партії «Голос» «нікуди не зникає» – вона й надалі реалізовуватиме «освітні, соціальні та культурні проекти для міста».

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 это 23.07.2019 21:10
чё за ботан очкастый ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Арнаут 23.07.2019 20:44
Як людина Євпак подобається.
Але радіти другому місцю і вести фейсбучне життя - це занадто!
Політика - це не ігри, це боротьба реалістів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Лаврентій 23.07.2019 19:08
Майбутній мер Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 СУ-57 23.07.2019 19:02
Цитую Група підтримки:
Цитую Реаліст:
Ти хоч розумієш, що ці цифри - це не твоє, Євпак, досягнення, а бренду "Голос"?
Просись у Вакарчука залишатися в партії - і тоді "не щезнеш" (може).
Якщо ні - то кому ти потрібен зі своїм відюшками ранкових пробіжок?

та да, тільки в Голоса - 6%, а у Євпака - 11 ;-)

Да, у Євпака 5 і Голоса 6 буде 11.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 НАТАЛІЯ 23.07.2019 16:14
АКТИВНА МОЛОДА ЛЮДИНА!!! УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ!!! ХАЙ ЩАСТИТЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Не гони 23.07.2019 16:00
Цитую Група підтримки:
Цитую Реаліст:

та да, тільки в Голоса - 6%, а у Євпака - 11 ;-)

Да-да-да, Вакарчук в Черкаси приїздив виключно для того, щоб примазатися до рейтингу Євпака! :lol:
Євпак, то вийди нах з "Голосу", створи "Парєвпак" (Партію Євпака) - і вперед на місцеві вибори! У Черкасах же тебе ще більше знають, аніж в Україні?
Чи таки слабо без Вакарчука? Тоді не тринди зайве, "гіпервождь" ти дрібний!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Група підтримки 23.07.2019 14:36
Цитую Реаліст:

та да, тільки в Голоса - 6%, а у Євпака - 11 ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Реаліст 23.07.2019 13:21