Завтра Президент України Володимир Зеленський відвідає Черкаси.

11_main
Про це «Прочерку» повідомили в пресслужбі ОДА.

Зокрема, о 13 годині планується його приліт на черкаське летовище, опісля він огляне дорогу Черкаси–Сміла, після цього проведе в обласному Будинку рад зустріч з громадським активом.

Очікується, що він представить нового голову ОДА.

реклама

Коментарі  

 
-7 #19 виборець Зеленського 31.07.2019 12:22
Вешайтесь *местные элитные казнокрады*. Терариум надо не расчищать,а просто безжалостно уничтожить. Владимир Александрович вперёд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 ПУЛЯ 31.07.2019 11:18
А ДЕ Ж ОБІЦЯНИЙ ВЄЛІК.ЯКИМ ВІН ХОТІВ ПЕРЕМІЩАТИСЯ ПО УКРАІНІ 777
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Ruslan 31.07.2019 11:11
Цитую Лютый:
А по факту лучше бы его прокатали, на автомобиле УКРАИНСКОГО производства, в любую сторону, например в сторогу Чигирина или Мошен, или от Золотоношского кольца до Киевской обл... или по Кременчугской трассе ГОСУДАРСТВЕННОГ О ЗНАЧЕНИЯ! А то опять летают... подальше от народа.

Он на велосипеде летает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #16 Лютый 31.07.2019 09:32
А по факту лучше бы его прокатали, на автомобиле УКРАИНСКОГО производства, в любую сторону, например в сторогу Чигирина или Мошен, или от Золотоношского кольца до Киевской обл... или по Кременчугской трассе ГОСУДАРСТВЕННОГ О ЗНАЧЕНИЯ! А то опять летают... подальше от народа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Лютый 31.07.2019 09:29
А почему летит, а не едет, особенно по дорогах Черкасской области? Что он хочет увидеть по дороге на Смелу? Еще бы на Чапаевку по дамбе прокатали, мол у нас такие классные дороги, повода для беспокойства нету...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 прихильниця 31.07.2019 08:40
Оце прочитала що рух на Чигирин обмежують!!!! прямо перед приїздом президента!!!! ото с,,,уки ....от як не матюкатися?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 прихильниця 31.07.2019 08:34
Це добре що їде на Черкащину!!! Аби ще на Чигиринщину завітав по ДОРОГАМ ...та побачив як хазяї правлять...як дороги туристичного значення загробили..жахи!!! звичайно покажуть що все хорошо ..як завжди !!сумно!! І чому прилітає???????А машиною слабо??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Тарас 31.07.2019 08:10
Цитую Иона:
Чертей будем гонять? А то их тут тоже навалом

нацменьшин будемо гоняти ..................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Иона 31.07.2019 00:36
Чертей будем гонять? А то их тут тоже навалом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #10 Черкасчанин 30.07.2019 22:33
Два дурных вопроса:
1.Что поменяется на трассе Смела Черкассы от его осмотра?
2.А Кухарчук встречать будет?