6 серпня 2019 року міський голова Черкас видав Розпорядження № 467- р, яким затверджено «порядок взаємодії посадових осіб органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації».

Це таке собі розпорядження, яке регламентує спілкування чиновників з журналістами, адже там йдеться: «Директори департаментів та керівники самостійних структурних підрозділів Черкаської міської ради ( далі- Керівники) в обов’язковому порядку в письмовому вигляді узгоджують з управлінням інформаційної політики зміст та оприлюднення коментарів, інтерв’ю для засобів масової інформації з питань, що належать до їх компетенції».

Тобто указ забороняє керівникам департаментів що-небудь коментувати пресі без погодження кожного слова з керівником інформполітики Андрієм Криловим. «Це розпорядження міського голови закріплюється принципів обов’язковості певної цензури», – зазначив секретар Національної спілки журналістів України Валерій Макеєв.

Однак в розпорядженні від 14.08.2019, копія якого є в розпорядженні «Прочерку», пішли ще далі. Тут додали пункт 4, де передбачена відповідальність співробітників виконкому. Друге розпорядження, поки мер в відпустці, очевидно теж має підписати заступник міського голови Черкаської міськради Ігор Волошин.

68324794_2354135711331158_5503896037435113472_n

635

До теми: Кравець: Місто на «Че», однако...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #17 Звпчайний 17.08.2019 17:59
Не зрозуміло=керівник має напам ять вивчити текст чи можна просто читать? Спробуй хоч півсторінки завчить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Стоп цензура! 17.08.2019 17:37
Офіційний коментар медіа юриста Інституту масової інформації А.Сафарова: «Якщо посадова особа відмовиться надавати інформацію журналісту, посилаючись на таке або якесь аналогічне розпорядження міського голови Черкас, – цю відмову можна розцінювати як недоступ журналіста до інформації або як перешкоджання законній журналістській діяльності. Таке перешкоджання буде правопорушенням з боку посадової особи, незалежно від того, що саме написано в розпорядженні міського голови. І саме посадова особа буде нести юридичну відповідальніст ь за таке порушення».
https://imi.org.ua/news/cherkas-ka-mis-ka-namahaiet-sia-zaprovadyty-tsenzuru/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 ******** 17.08.2019 13:19
Шеф-редактор телеканалу "ВІкка" Ірина Малюкова пише у себе на Фейсбуці: "Можна безкінечно дивитися на вогонь, воду й на те, як Черкаська міська рада дає маху. Крилов махає нам із-за рогу шматком радянщини".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Семен 17.08.2019 13:00
Забув Волошин, як будучи прессекретарем по освіті і рухівцем при ригах говорив про свободу слова. Зараз інша посада інші думки. Все як у рейхсканцелярії . :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Прозорливий 17.08.2019 12:52
Цитую Правильно:
А як ви хотіли?в любій сім"ї всі повинні слухати батька!!! Однозначно!А всі блогери,тіпа журналісти, ГО, активісти,займу ться порядками в своїх сім'ях.І ,перш , ніж шукають пилинку в чужому оці, дайте відкриту інформацію, за які (чиї) кошти ви мотаєтесь по 10 раз на рік за граничку?)))

Переконаний, в аноніма, який називає себе "Правильно" сім`ї не має. В кращому випадку - громадянський шлюб, без дітей. Такі люблять про "соринку в оці" повчати інших.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Служба безпеки 17.08.2019 10:27
В Черкасах відпрацьовуєтьс я схема Кремля по придушенню свободи слова. Переляканий Волошин підпише БУДЬ-ЯКЕ доручення московських посіпак - давно на гачку :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 1937 17.08.2019 10:26
Комісари повилазили поки адвокат-журналіст повертав в крісло ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 СпікерКлаб 17.08.2019 10:24
Цитую Правильно:
А як ви хотіли?в любій сім"ї всі повинні слухати батька!

Ей, лошара, а кого це там Бонд і Волошин "всиновили" вже? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 То Бондаренка ж наче нема 17.08.2019 09:58
Цитую 7:
Цитую 4:
Не розписано, якою буде міра відповідальност і за невиконання чи неналежне виконання, а це ж якраз головне!

Той, хто підсунув це Бонду на підпис, прекрасно знає, що "розпорядження" протизаконне - тому і не вказував "покарання за порушення".

Бондаренко в цей час по Іспанії катається - може, винце десь з Тулубом попиває. Так що після повернення може зробить круглі очі і сказать: "А що це ви тут без мене понаписували?!" А якщо проканає - то так і залишиться це розпорядження в силі - тільки з підписом і повною відповідальніст ь за нього - на колишньому показушному "демократові" Ігорю Волошину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Тулуб з Іспанії 17.08.2019 02:37
Казав - ми повернемось :eek: . Крилов - найкращий учень Берії.