реклама

реклама

Колишній перший заступник міського голови Черкас Микола Шкарабура, який звільнився з міськвиконкому наприкінці 2010 року, ніяк не може отримати передбачене законом грошове забезпечення. Про це він повідомив у коментарі “Прочерку”.

Вигравши судову тяганину з мерією, Микола Григорович навіть планує звертатися до прокуратури та інших компетентних джерел, які б допомогли йому вирішити ситуацію.

– Завтра влада вшановуватиме чорнобильців. Я також є учасником тих подій далекого 86-го року, маю статус чорнобильця, проте хочу продемонструвати на своєму прикладі, як влада насправді ставиться до людей. Ще працюючи в міськвиконкомі, я, як колишній військовслужбовець, намагався отримати передбачену законодавством грошову допомогу. Бюрократичну тяганину з міською владою веду й досі, - бідкається Микола Шкарабура.

За його словами, грошова допомога колишньому військовослужбовцю повинна надаватися з міського бюджету, проте ще коли Микола Григорович працював у мерії, Сергій Одарич, пославшись на відсутність коштів у міському бюджеті, порадив звернутися до Міністерства надзвичайних ситуація (в установах саме цього відомства служив М. Шкарабура).

МНС, зрозуміло, відмовилося платити кошти. Микола Шкарабура розпочав з міською владою судову тяганину. Він виграв черкаський та київський суди. Влада подала апеляцію, але програла.

– Врешті-решт після втручання державної виконавчої служби я отримав більшу частину виплати. Меншої частини коштів добитися так і не можу. А це декілька десятків тисяч гривень, що немало для будь-якої людини. І мені образливо, що вже півроку, маючи абсолютно всі права на отримання грошової допомоги, я отримую з мерії лише класичні відписки. Прикро, що від першого заступника Одарича Віктора Беззубенка я отримую відписки, які просто вражають некомпетентністю. Нинішня влада лише у ЗМІ може піаритися, – сердиться Микола Григорович.

Миколу Шкарабуру дивує, що міська влада судиться з ним, замість того, щоб виконати норму закону. Каже, що судова тяганина лише забирає з міського бюджету такі потрібні кошти.

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 Оксана Колісник 26.04.2012 17:06
Цитую Людина з вулиці:
Оксана Колісник спец по всех питанях? Чому то читаючи всю її мацапуру становиться тошно...
Що "шапка загорілася"? Букви знаєте - то добре. Головне, щоб зміст прочитаного розуміли. Успіхів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Погляд 26.04.2012 16:44
Оксана в кожну бочку..лізе. Може, хтось перед виборами зверне увагу? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 karmen 26.04.2012 16:09
Шкарабура - глитай першої гільдії.Йдеться про колосальні суми,які він регулярно отримував поліпшуючи освіту та власну кишеню.
І не вдавиться ж :-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Людина з вулиці 26.04.2012 15:00
Оксана Колісник спец по всех питанях? Чому то читаючи всю її мацапуру становиться тошно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Оксана Колісник 26.04.2012 12:57
Цитую Дід, який знає усе:
Хай назве суму відшкодувань.
Це не 5 чи 10 тис. грн. Це десь 250-300 тис. грн.
Шкарабура людина не бідна і тут вирішив кинути бюджет (читай вчителів і медиків) на 300 штук.
Ну настоящий полковник!
"Кинути" бюджет? Я думаю, ця ситуація називається по-іншому. І кваліфікується законодавчо також. Мають бути визначені імена безпосередніх винуватців незаконних дій щодо пана Шкарабури і до них звернуті претензії з боку "бюджету" для компенсації нанесених збитків. Чиїсь же підписи стоять там під документами? Або чиїсь необгрунтовано не стоять. Хай "бюджет" позивається. Цікаво, чиї підписи будуть стояти під такими позовами? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Супер обєктивно 26.04.2012 12:44
Цитую Об.єктивно:
Спостерігаю за всім об"єктивно.

Скажіть, яка різниця чи це генерал, чи проста людина?! З чоловіком вчинили не по закону і крапка.
Чому ми ввесь час комусь залазимо в кишені? Заробила людина - молодець. Як це йому вдалося - інша справа.

Молодець, що не побоявся заявити про беззаконня.

Борімося за свої права!

Тільки чому за рахунок міського бюджету а не державного?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Об.єктивно 26.04.2012 11:16
Спостерігаю за всім об"єктивно.

Скажіть, яка різниця чи це генерал, чи проста людина?! З чоловіком вчинили не по закону і крапка.
Чому ми ввесь час комусь залазимо в кишені? Заробила людина - молодець. Як це йому вдалося - інша справа.

Молодець, що не побоявся заявити про беззаконня.

Борімося за свої права!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Бувалий 25.04.2012 22:24
Ось як зі своїми розправляється одарич. Хто стоїть поряд - думайте і стережіться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Пан Ніхто 25.04.2012 22:11
Одарич, та виплатіть Шкарабурі бо із шапкою побиратися піде під церкву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Олександр 25.04.2012 20:58
Діду, не полковник, а цілий генерал :-)
Втім, гроші не пахнуть, хіба офіцера мають хвилювати якісь там медики та вчителі?