реклама

реклама

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прокоментувала інформацію «ТСН.Тиждень» про закупівлю із порушеннями так званого детектора брехні для потреб студентів вишу.

7571

Пресслужба зазначає, що для потреб психологічного факультету та навчально-наукового інституту економіки і права (спеціальність «Право») Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 3 листопада 2019 року оголосив тендер на закупівлю детектора брехні.

Було подано 2 тендерні пропозиції: ФОП Дяк О.І. (вартість 240 000 грн) та ФОП Стрільчук О.С. (вартість 250 571 грн).

Відповідно до рішення тендерного комітету університету переможцем став ФОП Дяк О.І., з яким 11 грудня 2019 року було укладено договір № 452 про закупівлю детектора брехні.

Прилад було закуплено, але при встановленні виявлено приховані недоліки. За відсутності будь-яких зовнішніх пошкоджень передача даних із датчиків для вимірювання фізіологічних показників не здійснювалася.

20 лютого 2020 року комісія університету склала Акт про виявлення прихованих недоліків та направила претензію постачальнику. Згідно з листом від 24.02.2020 ФОП Дяк О.І. повідомив про неможливість усунення недоліків і зобов’язався повернути кошти на рахунок університету.

26 лютого 2020 року кошти надійшли на рахунок університету. А 28 лютого 2020 року кошти в сумі 240 000 грн повернені до державного бюджету.

Проректору з адміністративно-господарської діяльності, голові тендерного комітету університету Удовенку Ю. Г. за відсутність належного контролю щодо якості поставленого детектора брехні, неналежну перевірку поставленого обладнання наказом ректора від 28.02.2020 № 76-к оголошено догану.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 Karl 11.03.2020 13:51
Нажаль це свідчення смерті вітчизняної освіти. Як може університет очолювати людина з купленою дисертацією, яка мало що розуміє в освіті, і скеровує бюджетні кошти на лженауку. Адже поліграф з наукової точки зору дуже сумнівний прилад. Ректор керівник поважних професорів, як він може ними керувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Стронг 04.03.2020 03:27
Та ладна... Прилад і не міг працювати, інакше б видав кмітливих махінаторів.
А так - наочна практична робота з розпилу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 НОРМ 03.03.2020 14:45
І кому вигідна вся оця канітель? (вгадать з одного разу)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 1 03.03.2020 13:49
Цитую Кузьма:
А за що шановному проректору стягнення, при чому, я так розумію, задніми числами, щоб ... деяким діячам прикрити. А де ж Вельмишановний ПАН РЕКТОР?Він що не знав, що такі тендери проводяться і до цього проводилися?Чи він не відповідальний за все, що відбувається в закладі, чи він не контролює процес??Чи можливо він нічого не знав?? Відповіді 2: 1. Знав і робив, а коли смаженим запахло, злив тих, хто вірою і правдою йому йому служив, був в темі, але не в ДОЛІ, а може і в долі. 2. Не знав нічого, що мало ймовірно, тоді навіщо він такий потрібен. Вибір відповіді за вами, читачі...
А ЧТО ПО ЭТОМУ ПОВОДУ СКАЖУТ ПРИНЦИПИАЛЬНЫЕ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Кузьма 03.03.2020 13:00
А за що шановному проректору стягнення, при чому, я так розумію, задніми числами, щоб ... деяким діячам прикрити. А де ж Вельмишановний ПАН РЕКТОР?Він що не знав, що такі тендери проводяться і до цього проводилися?Чи він не відповідальний за все, що відбувається в закладі, чи він не контролює процес??Чи можливо він нічого не знав?? Відповіді 2: 1. Знав і робив, а коли смаженим запахло, злив тих, хто вірою і правдою йому йому служив, був в темі, але не в ДОЛІ, а може і в долі. 2. Не знав нічого, що мало ймовірно, тоді навіщо він такий потрібен. Вибір відповіді за вами, читачі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Мутная тема 03.03.2020 10:22
Прилад було закуплено, але при встановленні виявлено приховані недоліки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Щитово? 03.03.2020 01:47
Цитую Богдан Сташински:
А разъясняющего подключали к модному гаджету под названием детектор брехни? Если нет, то не щитово, брешет.


Сам хоть понял, что сморозил? :-x
Удивляюсь комментариям отдельных дебилоидов на "Прочерке" - пишут, лишь бы писать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Стронг 03.03.2020 00:27
Брехати про Детектор Брехні..
Апофеоз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Петрович 03.03.2020 00:26
Як казав генерал із фільму "Комедія суворого режиму":- "Лихо ожеребились"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 СИЛА І ЧЕСТЬ 02.03.2020 22:39
Цитую Сіромаха:
Тепер ясно хто за одну ніч письменнику Василю Шкляру дизлайки понаставив. Ботохвермочка Силочки і Чисточки. Ич як зачищають.

Дуже примітивно.По собі рівняєте?