Апеляційний суд Черкащини розглядає справу тещі регіонала Вадима Колесніченка, яка три роки тому залила своїй підлеглій в горло нашатирний спирт.

Про це пише "Україна молода".

У 2009 році у місті Жашкiв, що на Черкащині, стався прикрий випадок. Валентина Василівна Македон, матір дружини Вадима Колесніченка Лілії Македон, під час сварки "скрутила" виховательку місцевого дитсадка Хрущ Галину та влила їй у горло нашатирного спирту. Внаслідок цього жінка зазнала опіків дихальних шляхів та стравоходу ІІ ступеня.

Сварка сталася після того, як вихователька обвинуватила доньку Македон в тому, що та не виконує свою роботу.

Чотири судові інстанції визнали тещу одіозного політика винною. Однак після приходу до влади "регіоналів" терези Феміди почали хилитися на бік обвинуваченої.

Більше того, підсудна Валентина Василівна отримала винятковий привілей — сама визначила, в якому місті обласний суд проводитиме слухання по її справі.

"Учора у Жашкові відбулося виїзне засідання Апеляційного суду Черкащини, яке, на переконання присутнього журналіста "УМ", взагалі можна віднести до категорії "нонсенс". Адже Валентина Василівна Македон iз незрозумілих причин заявила, що не може приїхати в Черкаси, тож Апеляційний суд області... приїхав у Жашків! Як у тій приказці про Магомета і гору", - пише журналіст.

"Це винятковий привілей , на який не можуть розраховувати навіть віп–арештанти Луценко і Тимошенко", - зазначає видання.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Володимир 25.05.2012 12:00
Прикро, що вихователька Г. Хрущ понесла насильство від родичів Колісніченка, владі дозволено все, в тому числі і родичам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Бровко 22.05.2012 08:22
Вася, приїдіть в Жашків і зустрінься із людьми і вони відкриють тобі очі і розкажуть хто така Лілія Македон, її вся округа "знає", ця пані себе рахує королевою округу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Вася 21.05.2012 18:18
Цитую Ужасть:
Цитую Вася:
Цитую Ужасть:
А пан Гресь не чихав на Закон когда был при власти??? Каждый день на служебной машине ... в Чернобай и обратно...

І де тут порушення закону? Палив казенний бензин, але це не порушення закону.
Ви, мабуть, трохи не в адекваті?

А в чем ЗЛОЧИН чи признаки БАНДИ в проведении выездного заседания Апелиционного суда???

Ні в чому. Що Вам скрізь злочини ввижаються? Попийте заспокійливого.
Це не злочин, це "чего изволите?" від нашого суду. Судді зараз усі стоять перед регіоналами у позі "халдея". Втратили усю гідність. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Вася 21.05.2012 18:14
Цитую КС:
Ми стали свідками, як партія влади перетворилась на банду ...

Ми стали свідками, як банда перетворилася на партію влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Бондарь 21.05.2012 15:25
Мовчіть, бо Вадим перенесе засідання суду в Баден-Баден.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Ужасть 21.05.2012 15:11
Цитую Вася:
Цитую Ужасть:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Вася 21.05.2012 14:10
Цитую Ужасть:
А пан Гресь не чихав на Закон когда был при власти??? Каждый день на служебной машине ... в Чернобай и обратно...

І де тут порушення закону? Палив казенний бензин, але це не порушення закону.
Ви, мабуть, трохи не в адекваті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Тарас 21.05.2012 11:48
Цитую ПЕСЕЦ:
страну спасет только полная люстрация, путем вешания на люстрах ВСЕХ членов ПР... 8)


зачем так узко, остальных тоже надо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Ужасть 21.05.2012 11:41
Цитую КС:
Ми стали свідками, як партія влади перетворилась на банду .............., які чхали на закон, на думку цивілізованого світу і суспільну мораль”, — дав оцінку подіям він (депутат обл.ради Гресь В.А..
Цю цитату можливо застосувати до цієї справи.

А пан Гресь не чихав на Закон когда был при власти??? Каждый день на служебной машине (не на велосипеде) в Чернобай и обратно, И даже когда мост закрыли на ремонт все сирые и черные ездили в Золотоношу через Канев а пана Греся все так же через мост возили (чтоб наверное мозги не раструсило). И работы по ремонту велись, а вернее подстраивалсиь так, чтобы машина чиновника-барина могла проехать каждый день туда и обратно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 ПЕСЕЦ 21.05.2012 10:23
страну спасет только полная люстрация, путем вешания на люстрах ВСЕХ членов ПР... 8)