реклама

реклама

На КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» оновили сайт. Він доступний за адресою tke.ck.ua

Про це інформують на підприємстві. Також там наголошують, що працюють в умовах карантину, а зауваження до роботи, якщо є, просять надсилати відтепер за формою зворотнього зв’язку через сайт.

index

Звернення обіцяють обов’язково розглянути і надати відповідь.

Через форму зворотнього зв’язку можна отримати всю інформацію ,яка цікавить споживача послуги. Також на сайті можна передати показники лічильників та сплатити за послуги карткою будь якого банку

В цілому ж карантин позначився і на підприємстві, яке недоотримує коштів.

– Люди менше стали платити за послугу. Ми думаємо, це пов’язано з тим, що не всі можуть заплатити через інтернет, а ходити – не ходять зараз, тому і збільшився процент неплатежів.  Тож мінімізуємо витрати, проводимо оптимізацію і сподіваємося на закінчення карантину, – зазначив директор КПТМ Павло Карась.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+12 #20 Микола 24.03.2024 14:31
Підприємство очолює вірний бондаряну карась-окунь
Обкладаються місто разом з великим забралом :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 доробилися 24.03.2024 11:00
будь-яка інформація про цю контору (скорочено -контру)-КПТМ «Черкаситеплоко муненерго» псує настрій
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 данкова наталія 23.03.2024 11:40
Скажіть, будь ласка, чи можна для фізичної особи зробить особистий кабінет де можна було дізнатися заборгованість по рахунку чи це така велика таємниця и чому якщо ви не працюєте у вихідні дні неможливо дізнатись все по своему рахунку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Соня 16.11.2023 16:59
За 2 Куби гарячої води ( яка була відсутня) мені прийшла така сума як 600гр +, це взагалі як?
Ніяких боргів не було, завжди оплачую все
Дотелефонуватис ь неможливо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Не всі ж цифромани 26.09.2023 19:17
Зробіть, нарешті простий і зрозумілий усім доступ для оплати. Платнику не треба ваші новини з відосиками й іншою не цікавою і відволікаючою піарною інформацією. Її залиште собі й усім своїм шанувальникам. Людям потрібно просто і надійно. Не всі ж володіють премудротями ІТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Александр 26.09.2023 16:24
Де особистий кабінет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Александр 26.09.2023 15:52
Візміть приклад у Полтаватеплоком уненгерго - показання лічільників
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Чукча 01.09.2023 09:06
Вже четверта зима насуває...коли ж зробите теплоізляцію на магістральній трубі подачі теплоносія біля ЧЕЛУАШ ???? Чому люди повинні платти за безалаберність керівництва та обігрів вуличного повітря ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 валерій 01.09.2023 00:57
2-3 неділі сидіти вдома щоб передати листочком показники ? який ідіот це написав ? А сайт- не вміе десяті долі куба вирахувати (тому,що по субсидії -1,6 м3 )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Scatman 31.08.2023 15:21
https://tke.ck.ua/ особистий кабинет