Черкащанка Галя Капитон оголосила під Черкаською ОДА сьогодні одиночний пікет. Ця інформація та ряд вимог викликали підтримку та велику суспільну реакцію в соцмережі.

2

«Я вдячна небайдужим за підтримку. Голодування – поки не отримаю підтримки на моє звернення. А стояти в пікеті на цьому місці буду з 8 ранку до 20 вечора. Не маю права вночі залишати сина одного», - зазначила черкащанка.

1

Суть звернення черкащанки в тому, що вона повірила уряду, владі, і очікувала вдома завершення карнатину, не працювала, оскільки її товар був закритий в одному з торгівельних центрів, які припинили роботу через карантин.

Також черкащанка має кредит, але сплачувати через те, що не працює, не може.

Нижче подаємо її заяву

3

4

5

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 yazon 06.05.2020 11:28
Цитую Олег:
Нужно было думать когда брала кредит! Бесят такие хитрые хотят что б им погасили и жыть в плюс, заберут квартиру будет наука. Я не беру кредитов и спокойно добротно живу а эта на широкую ногу захотела

Вона не просить списання кредиту - вона вимагає виконання обіцянок влади про кредитні канікули та відміну податків на час карантину. ЖИТИ без кредитів - реально. Вести бізнес - неможливо в принципі. А поняття форс-мажору має поширюватися на такі випадки, як цей карантин. Тому дивує тут і поведінка банку. За нормальних умов - можна було б оскаржити в суді ці вимоги банку. Але де той суд зараз?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 yazon 06.05.2020 11:24
Ясно, що зебіли своїми брехливими обіцянками загнали в скруту мільйони громадян по всій країні. В них є мільярди на козирні ремонти державних офісів та утримання челяді, яку вони на карантин не відправляють - але немає й копійки для загнаних ними у безвихідь платників податків. Але й до місцевої влади є питання. 140 мільйонів виділили депутати міськради на подолання коронавірусної кризи. ДЕ ВОНИ? За твердженням самих депутатів - досі й копійки з них не використано!
Нарешті, ця криза має стати уроком для наших підприємців. Добре хизуватися незалежністю та самодостатністю в "жирні" часи. Але неминуче приходить час біди та випробувань. І годі сподіватись на себе, на кума у владі, на Бога. Вистояти, порятуватися можна тільки РАЗОМ, підставляючи один одному плече. Поодинці - зімне кожного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 #Не_прихильник_Зе 06.05.2020 11:20
Антена, що ти несеш? завдяки таким "спекулянтам"країна ще тримається на плаву. Щоб бізнес створював робочі місця, виробляв українські товари, а не продавали китай чи турцію, держава має забезпечити сприятливі умови, а не годувати обіцянками 30 років без кінця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 yazon 06.05.2020 11:11
Цитую Віктор ігоревич:
Хай той хто написав коментар "з Антени",некупує нічого, бо майже ВСЕ виробляється в Китаї.І хай самі беруть і виробляють "самокати"...А самі людей ненавидять.Так коментувати людські проблеми можуть тільки людоненависники і моральнообмежен і,які самі нічого неможуть...

ПРООБЛЕМА В ТОМУ, що при наших податках, нашому державному та приватному рекеті, та наших цінах на сировину, електрику тощо - вироблений в Україні "самокат" автоматично буде дорожчим, ніж той китайський, що продається на Кривалівці "з 200% накруткою".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Віктор ігоревич 06.05.2020 09:07
Хай той хто написав коментар "з Антени",некупує нічого, бо майже ВСЕ виробляється в Китаї.І хай самі беруть і виробляють "самокати"...А самі людей ненавидять.Так коментувати людські проблеми можуть тільки людоненависники і моральнообмежен і,які самі нічого неможуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Канцелярія 06.05.2020 08:28
Серед адресатів листа жительки Черкас відсутній Черкаський місквиконком. Щоб це означало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 стабилизец 06.05.2020 08:04
несколько магазинов в тц работали долгое время. а денег ни копейки. :D какой дурак будет заниматься столь убыточным бызнысом. соотечественник и настолько полюбляют самозабвенно прибедняться шо нет сочувствия ни к кому. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Олег 06.05.2020 07:30
Нужно было думать когда брала кредит! Бесят такие хитрые хотят что б им погасили и жыть в плюс, заберут квартиру будет наука. Я не беру кредитов и спокойно добротно живу а эта на широкую ногу захотела
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Ольга 06.05.2020 06:13
Я не розумію звертання пані, пандемія від президента не залежить,скаржи тись треба на дії банку, дії орендодавця, просити відтермінування платежів, а не захищати міського голову та скаржитись на постанову КМУ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Климент 05.05.2020 23:15
Цитую Антена:
сьогодні показала Криваліївський базар спекулянтів, сорі українських підприємців, що НІЧОГО не виробляють, дешевше спекулювати і обдирати бідних черкащань і препродувати китайскький ширпотреб з 200% накруткою. Можливо хтось почне виробляти дитячі самокати? Чи дитячи візки? Чи велосипеди? От і ця пані, хай скаже, де вона закуповує для перепродажу с накрутками свій товар? На кого вона працює? На Китай? Чому сама нічого не виробляє а спекулює? І чому її фото не надали з боку? Вона дуже вгодована і не змарніла за карантин. Хоча можливо у неї таке уявлення краси файної бізнес-леді :-*


- Согласен с Вами. Но могу признаться, что время от времени покупаю у спекулянтов, т.к. это иногда дешевле, быстрее, удобнее. А количество таких предпринимателе й, как мы можем сейчас видеть, регулирует реальность.