У зв’язку з доопрацюванням архітектурно-планувальної частини, проведення слухань для врахування інтересів громади до проєкту Детального плану території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси – переноситься.

FB_IMG_1597063033888

Про поновлення процесу громадських слухань, дату, час та спосіб їх проведення буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, у період із 5 серпня до 5 вересня департамент архітектури та містобудування розпочав приймання пропозиції до Детального плану території Замкової гори та Пагорбу Слави в місті Черкаси.

Розроблення детального плану території здійснено на підставі рішення Черкаської міської ради від 13.05.2016 № 2-586. Проєкт виконується архітектором ФОП Фадеєв Сергій Анатолійович (м. Черкаси).

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #11 жах суцільний 12.08.2020 17:50
А всі вже звернули увагу на заплановане цими пройдисвітами багатоповерхове одоробло не тільки на Замковому узвозі, а й з іншого боку, вгорі? Тобто йдучи на Пагорб Слави вам вже не відкриється ліворуч панорама на Дніпро, автори там тулять багатоповерхівк у. А як відвернетесь з огидою, то праворуч на вас чекає картина забудованого знову ж багатоповерхівк ами Замкового узвозу. А чого ще на самому Пагорбі багатоповерхівк и немає? Жах. Такі ніколи не наїдяться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Слава 11.08.2020 16:06
Цитую житель:
а нікого не засмучує що пагорб слави - це купа кісток вояків, які зібралі з усієї області і насипали в одну купу - по якій топчуться туристи, і які б треба було захоронити по христианських традиціях ? і цей "символ перемоги" бутафорія і обєкт який підлягає декомунізації ? Мати-перемога ... Поідьте у Німеччину подивіться як живуть ті кого начебто "перемогли"

Усі перезахоронення здійснювалися за християнськими традиціями і з військовими почестями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 бродяга 11.08.2020 15:39
Казаряни ви колись уху їли? :cry: :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Містянин 11.08.2020 15:28
Півміста стоїть у руїнах, недобудовах і гнидниках. А забудувати треба саме історичні пам‘ятки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 на мило 11.08.2020 14:34
Чомусь в Києві ніхто не забудовує дніпровські схили,а влаштовують там зелені рекреації з оглядовими майданчиками,ар т-зони,пішохідні містки,велодорі жки,фунікульори і т.п. А тут -,ля-захерячений махровий провінціоналізм з душком корупції,прогиб а до плінтуса перед місцевими олігархами і професійної імпотенції
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Черкащанин 11.08.2020 13:07
А не забудовувати ніяк не можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 007 11.08.2020 10:09
Сук..і діти. У нас серед міста полігон з купами сміття, а вони одно схили Дніпра забудовують. Чи Толі і його друзякам хочеться дихати річковою прохолодою? Ну нічого, до виборів протягне, а там мабуть почне звикати до повітря тюремного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 житель 11.08.2020 09:41
а нікого не засмучує що пагорб слави - це купа кісток вояків, які зібралі з усієї області і насипали в одну купу - по якій топчуться туристи, і які б треба було захоронити по христианських традиціях ? і цей "символ перемоги" бутафорія і обєкт який підлягає декомунізації ? Мати-перемога ... Поідьте у Німеччину подивіться як живуть ті кого начебто "перемогли"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Мавр 11.08.2020 07:57
На картинці завжди гарно.В реаліях утикають купою висоток та офісів.А етажність ріщко хбільшать.
Віри проекту немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 на полігон 11.08.2020 07:54
Це капець і для мера і для автора і для головного архітектора міста. Мабуть згадали ,як виборці "віддячили" Одару за забудований сквер за драмтеатром.