У центрі Черкас на бульварі Шевченка поблизу ресторану «МакДональдз» представники команди кандидата в міські голови Анатолія Бондаренка виявили, що декілька неповнолітніх роздають газету, у якій містяться на їхню думку чорнушні матеріали щодо представників нинішньої влади Черкас.

77766

У вихідних даних зазначено, що газета тиражем у 5 тисяч екземплярів випущена на замовлення товариства новітніх політв’язнів України. На місці події перебуває міський голова та представники поліції.

На думку Анатолія Бондаренка роздачу газет здійснювали представники «Слуг народу».

200

реклама

Коментарі  

 
+9 #16 не про агітаторів 22.10.2020 09:36
А коли в мерії затримають "чорнух"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Виборець 22.10.2020 09:29
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Виборець:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Виборець:
Шановний мер, поясніть, будь ласка, чому ви без маски? У той час, коли ситуація в місті з Covid не найкраща, коли один з ваших заступників захворів Covid?
Ви в черговий раз демонструєте свою не повагу до законів України та свою байдужість до життя і здоров'я мешканців Черкас.

Добродію! Найміть адвоката (як законослухняний платник податків) і притягніть Бондаренка до кримінальноі відповідальност і. :lol: Заодно і поліцейського засудіть-за бездіяльність.А ще - пожалійтесь препизденту. ;-)

Наявности таких прихильників у чинного мєра тільки додає мені впевненості в правильності мого рішення - не голосувати за нього на виборах.

Ваше доленосне(для нинішнього мера) рішення буде записане в скрижалі історіі золотими літерами :lol: Прийдешні покоління виборців навіть поставлять Вам пам"ятник і будуть приности до нього живі квіти. :-)

це істерика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Так склалося 22.10.2020 08:34
Цитую Василь:
А что рядом с Толиком делает представитель нацкорпуса?


«Доводиться іти на поступки, в тому числі й давати посади», – Бондаренко
30 листопада 2019, 10:31 Новини Черкас та області
Про це Анатолій Васильович заявив у інтерв’ю «Громадському. Черкаси».
– Доводиться іти на поступки в пріоритетах у розвитку тих чи інших галузей міста, – зауважив мер. – Щоб зберегти коаліцію,.. часто доводиться іти на поступки тим чи іншим колективам, політичним партіям. У тому числі й давати посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 СОЛДАТ 21.10.2020 20:24
Цитую Виборець:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Виборець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Виборець 21.10.2020 19:59
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Виборець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 СОЛДАТ 21.10.2020 17:57
Цитую Виборець:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 ЗЮ 21.10.2020 16:15
Пиво без маски. Не Признав шо довів місто до другої хвилі. Отримав отут від бізнесу. Скот, на
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Василь 21.10.2020 14:35
А что рядом с Толиком делает представитель нацкорпуса?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Сармат 21.10.2020 10:37
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Сармат:
ну роздавали, і що? у нас агітація проти не заборонена

Агітація дозволена лише кандидатам, за кошти передвиборчих фондів.
Найцікавіше - ХТО оті "новітні політв'язні"? Сумніваюся, що СПРАВЖНІМ українським політв'язням, на зразок Кузьменко чи Антоненко, є діло до оборудок черкаського мера чи взагалі черкаських виборів...

я як звичайний громадянин можу ходити вулицями і агітувати проти, і роздавати будь-яку газету. Це моє право. І виборчий фонд тут нідочого. Читайте закон уважно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Виборець 21.10.2020 09:49
Шановний мер, поясніть, будь ласка, чому ви без маски? У той час, коли ситуація в місті з Covid не найкраща, коли один з ваших заступників захворів Covid?
Ви в черговий раз демонструєте свою не повагу до законів України та свою байдужість до життя і здоров'я мешканців Черкас.