Ділянку у самому центрі Черкас між «МакДональдсом» та Центром дитячої та юнацької творчості, де колись розташовувався Книжковий ярмарок, а також велася інша торгівля, таки облаштували.

Проте після реконструкції черкащани залишися спантеличеними, оскільки сквер мало схожий на сквер.

КП «Черкаські ринки» ще у 2018 році роз’яснювало, що планує там облаштувати найсучасніший, сповнений креативними інсталяціями та дизайнерскими «родзинками» сквер під поетичною назвою «Квітковий».

02

2 

03

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 ЗаБАБЛОєлін 26.04.2021 19:08
для квіткарів класне місце, а скільки бабла за оренду можна скосити? Це Вам не ломбард в тамбурі головного входу пам’ятки архітектури
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 СКВЭР 26.04.2021 09:21
це шо сквер?обшарпаные здания,дешевая плитка,тут будет хорошо смотреться шибеницi
на которох будут .................свидожопых ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Степанич 25.04.2021 22:17
Ну чому в цьому місті все через #опу?
Сквер, який зовсім не сквер, а площа з плитки!
Дороги, ями на яких латають горбами!
Дороги, які через 2-3 роки після ремонту розлазяться ямами!
Проїзд, де не можуть розминутися 2 машини! (Надпільна-Вишневецького)
Дороги, після ремонту яких узбіччя залишається роздовбаним, бо кошти на це не було закладено!
Заклад харчування в самому центрі, під'їзд до якого ускладнює рух всього транспорт навколо!
Після відключення опалення в деяких будинках одразу відключається гаряча вода, бо випробування (при цьому надворі температура від 0 до 5 тепла)
Світлофори, яким по 20-30 років, і які в сонячну погоду зовсім не видно, що показують! (світлодіодні - ні, не чули)
Жахливо чадні маршрутки, які з року в рік отруюють містян!
Можу довго продовжувати.
Чи є вихід з цього замкненого кола?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Леон 25.04.2021 21:43
Все бездарне,незроз уміло для кого.Якби такі двори зробити нашим управителям!
Та ні,там дорогі дерева,кущі,а нам плитка дешева гидкої якості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Юрій 25.04.2021 20:32
Програма "велике будівництво"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 Іван Іванович Іванішин 25.04.2021 18:34
Страхіття! Купа незадіяної території і навіть ті всраті лавки без накриття, під яким можна було б сховатися від дощу чи пекучого сонця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 все ок 25.04.2021 18:28
Не вистачає фонтанчика з янголятками. Чекаємо пояснення від відомого архітектора ,як по пам’ятнику "Маски-шоу"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Стас 25.04.2021 18:17
Цитую Ей ви, там на верху!:
Ов-ва! А де ж земля, кущі, дерева, квіти? Де СКВЕР? Знову плитка, як передумова для майбутніх знову генделиків. Прямо фокусники-ілюзіоністи.
А от не стануть при владі-куди йти? Правильно-усквер...генделики ліпити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 скверохвіл 25.04.2021 17:52
Сквер, який построїв мер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #6 Антон 25.04.2021 15:55
Бісове ганьбище, це ж явне провокування до повалення лисянської окупації Черкас.