реклама

реклама

У серпні в Парку 50-річчя буде лише один «співочий вечір», оскільки черкаський традиційний фестиваль змінив формат. Про це на прес-конференції розповіла начальник управління культури та туризму Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька.

Цього року «Співочі вечори» присвятять творчості Тараса Шевченка. 4 серпня до Черкас приїде гурт «Сад», який виконуватиме твори Шевченка в роковому стилі. Також на концерт мерія запросила епатажного співака Микиту Джигурду, який заспіває пісню «Не помре дух України» та декламуватиме поезію Шевченка. Письменник Євген Сверстюк цього дня зі сцени презентуватиме книгу «Шевченко поза часом».

– Головна мета заходу – просвітницька. Фестиваль ми «розтягнемо» на рік. Тема непроста, тому вимагає ґрунтовного опрацювання, адже треба об'єднати разом і гурти, і декламаторів, і авторів. Ми хочемо показати поетичне слово в пісенному виконанні, – розповіла Валентина Петрівна.

Автором проекту є режисер Сергій Проскурня, відомий черкащанам своєю постановкою тетралогії «Тарас».

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 МХ 01.08.2012 19:48
Цитую ХМ:
кто это вообще такой и откуда он вылез?

Подозреваю,отку да и ты.Джига-жгун непадецкий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 ktd 30.07.2012 12:48
Цитую глядач:
Дійсно плаксивому мазохізму Шевченка не вистачає буйства Джигурди.
Якщо "свідомі" готують фортеля під час виступу цього епатажу, варто було б глянути.

А навіщо форсити кремлівські нацистсько-українофобські меми? Тим більше що з росіян можна посміятися оскільки вони української не розуміють, а от ви пишете українською — отже повинні розуміти що "не свідомий" - це той хто втратив свідомість. Вочевидь така людина нічого розумного написати не може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 ХМ 30.07.2012 09:28
кто это вообще такой и откуда он вылез?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 007 29.07.2012 22:57
Вот времена настали до Украины дорвались иностранцы и .................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Україна 29.07.2012 22:42
Крашений "мужчина" з отрощенними патлами весь в цяцьках як ....., борода із вати, всім хизується як з дружиною займається сексом, лікувався .............., повний капець. Шевченко мабуть вже крутиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 зритель 29.07.2012 17:17
Люди, не дайте Джигурде грязными лапами испоганить великого поэта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Оксана Колісник 28.07.2012 18:21
Цитую глядач:
Дійсно плаксивому мазохізму Шевченка не вистачає буйства Джигурди.
Якщо "свідомі" готують фортеля під час виступу цього епатажу, варто було б глянути.
І звідки Ви, такий "Шевченкознавець " взялися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Гор. 28.07.2012 17:11
Цитую Гость:
У нас своих ид.....ов хватает.
По себе не судят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Гаргантюа і Пантагрюель 28.07.2012 15:38
І чого дивуватися, що запросили Микиту Джигурду читати вірші? Режисер же ж цього дійства - Проскурня, який хотів в компанії з Одаричем провернути ...... з білим роялем... Де Проскурня - там завжди неа........т. Шкода, що театр довірив йому зробити постановку трилогії "Тарас" - втілено досить нудно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Українець 28.07.2012 13:27
Цей чо.т в дур..і лежав, тепер нам вірші буде читати. Дякуємо вам регіони що відкриваете свое обличчя, ви все держете під контролем.