Чигиринська районка офіційно відмовилась друкувати матеріали місцевої організації ВО«Батьківщина». У документі, який отримали на руки партійці, причиною відмови названо … відпустку редактора. І що цікаво, відповідальну місію відфудболити опозицію доручили чомусь коректору, який і підписав відповідного листа, хоч очевидно, що зовсім не він є другою в редакції особою, пише сайт «Про головне».

Як йдеться в публікації, батьківщинівців така ситуація абсолютно не дивує, адже насправді за редакційну політику в комунальних ЗМІ відповідають в кабінетах влади, так що подібний документ могла підписати і прибиральниця.


До речі, це вже другий випадок, коли районна газета відмовляється розміщати опозиційні матеріали, у жашківській навіть гроші за публікацію взяли, а статтю так і не розмістили. Грошей не повернули також. Про це на нещодавній прес-конференції інформував журналістів очільник обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

У деяких інших комунальних виданнях партійцям усно пояснюють, що мають вказівку розміщати матеріали виключно Партії регіонів та її кандидатів.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 Ой, боюсь, боюсь... 17.08.2012 16:09
А що Ви думали і тут відчувається рука ......., яка лизала все підряд .............., а тепер не знає як краще підійти щоб лизнути Героя. Пять років бігала в помаранчивій сорочці, а тепер вся в голубому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Саух 17.08.2012 13:59
Чигиринську районку очолює вихователь дитсадочка, то це уже "великий" прогрес за мірками держадміністрац ії, так як в Черкаській обласній державній адміністрації начальник Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації за освітою учитель математики, а заступник її і то хуже за освітою організатор-методист клубної роботи (закінчила заочно інститут культури, до речі 10 років училась у вузі) Так що самі напевно знаєте що риба починає гнити із голови...Оце Вам і весь результат. Все починається із верхів, яких треба гнати в шию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Фанат Росі 17.08.2012 13:35
Цитую Ню-ню:
А відколи взагалі КОРЕКТОР має право підпису для подібних листів?! Чигиринська районка - просто взірець відстійності комунального ЗМІ!

Якби ще Держтелерадіо запитало у керівниці "Росі" єФРЕМОВОЇ З ЯКОГО переляку вона доручила запрошеним нею варягам з Харкова і Запоріжжя редагувати тексти телевізійних програм і при цьому не ставити на них підписи. Сама ж по українськи ні гуг-гу,а ці хоч на побутовому рівні щось шарять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Nikotin 17.08.2012 13:18
Цитую Ню-ню:
А відколи взагалі КОРЕКТОР має право підпису для подібних листів?! Чигиринська районка - просто взірець відстійності комунального ЗМІ!

З приходом до влади стабільних покращувачів, всі комунальні ЗМІ стали такими собі захалявними писульками в які, люди в селах, брезгують навіть оселедець завертать, щоб не отруїться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Привіт від земляків 17.08.2012 13:06
Чигиринська районка- це взірець непрофесіоналіз му і нічим не прикритого лизоблюдства. Даю гарантію, що того листа складала сама горе редакторка, за освітою, до речі, вихователька дитсадка. Що прикметно, коли тиражі районок сягали десятитисячних накладів їх очолювали просто редактори, хоч газети виходили 2-3 рази на тиждень , мали штат 10-15 осіб. А зараз 2-3 тисячі друкують того хламу брехливого, виходять раз на тиждень, сидять на розламаних стільцях, зате ними керує ГОЛОВНИЙ редактор. Позорище вселеньське, а не районна преса! Ту газету гидко в руки брати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Ню-ню 17.08.2012 12:34
А відколи взагалі КОРЕКТОР має право підпису для подібних листів?! Чигиринська районка - просто взірець відстійності комунального ЗМІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Марго 17.08.2012 10:50
Надо идти к учредителям - раз нет редактора. Пусть глава района размещает или официально отказівает. А дальше ... плюс одно нарушение на віборах, еще один пунктик в продвижении губернатора на пїедестале врагов прессі и т.д. и т.п я бі так и сделала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 ГАЙДАМАКА 17.08.2012 10:50
ПЕРЕЛЯКАНІ ПАЦЮКИ СПАСАЮТЬ СВОЇ ШКУРИ :eek: :eek: БЕРЕЖІТЬСЯ: ЧАС РОЗПЛАТИ НАСТАВ :lol: І СПРОБУЙТЕ СФАЛЬШУВАТИ ВИБОРИ - ЗАЛИШИТЕСЬ БЕЗ ШТАНІВ І БЕЗ ГОЛІВ :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Олег 17.08.2012 10:13
На жаль,такі випадки не рідкість останнім часом.Провладні структури,розум іючи,що їх час закінчується,з усіх сил намагаються придушити опозицію.З цією метою тиснуть на газети,журнали, телеканали....Ганьба блакитній чумі 20 століття!