Саме зараз у Черкасах азовців зупинила поліція. Вони їхали поставити питання президенту України Володимиру Зеленському, що сьогодні прибуде на Черкащину з робочим візитом.

1634718566177  

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці азовець Ян Антонюк.

«Поліція каже «орієнтировка», дуже дивна ситуація, відразу «оріентіровка» на наші авто. І це не одне авто, – пише Ян Антонюк. – Пане ПреЗЕдент, це дуже низько. Думаю, скоро ви почнете підкидувати щось у авто, але ваша диктатура не допоможе. І вам, хлопці, як будете кричати «То був наказ», також нічого не допоможе, саме ви розпалюєте ворожнечу та допомагаєте вже відкритим зрадникам».

зображення_viber_2021-10-20_11-21-21-520

"Як думаєте, наші машини будуть у розшуку? На машини будуть орієнтування за вчинення злочину? Будуть просто спиняти і тягнути час?" – зазначив на своїй сторінці у фейсбуці нацкорпусівець Ігор Зайчук.

1634718566193  

Нагадаємо, 23 серпня під час візиту Володимира Зеленського на Черкащину з нагоди Дня Державного Прапора було затримано шістьох нацкорпусівців, які намагалися звернутися до президента України.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 СОЛДАТ 21.10.2021 20:00
Цитую Solsd///:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Степанич:
Хіба не можна було скористатись "незасвіченими" машинами для такоі поїздки?
Щось ви хлопці зовсім не професійні у своєму маскуванні.

Навіщо ім маскуватися.Вони на СВОІЙ землі і є громадянами краіни, так званому "президенту" якоі вони хотіли задати декілька питань.При чому тут професіоналізм? :lol:

"Так заний" у н7ас тільки ти "солдат", а Президент - спражній. А те що азовців недопустли - Ганьба.

Дуже сильно хвилюєшся "чекісте".Знову руки трясуться.Випий щось заспокійливе а то ще чого доброго скопитишся і я втрачу такого "приємного" співрозмовника. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 СОЛДАТ 21.10.2021 19:38
Цитую Степанич:
Цитую СОЛДАТ:
Навіщо ім маскуватися? Вони на СВОІЙ землі і є громадянами краіни, так званому "президенту" якоі вони хотіли задати декілька питань. При чому тут професіоналізм?
Так вам їхати чи шашечки? Це серйозні дії чи гра в піддавки?
Серйозні цілі вимагають серйозного підходу. Ви просто не хочете напрягатись, але хочете збурити інформпростір? Тоді питань немає.

Серйозні цілі дійсно потребують серйозного підходу та і серйозний калібр потрібен.А тут просто не відбулась зустріч з переляканим клоуном і його черкаським , скажем так, "соратником".Ви "степановичу" мабуть в дитинстві трішки в "зарніцу" переграли.А тут зовсім інша війна. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Solsd/// 21.10.2021 00:31
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Степанич:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Степанич 20.10.2021 23:40
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 СОЛДАТ 20.10.2021 20:51
Цитую Степанич:
Хіба не можна було скористатись "незасвіченими" машинами для такоі поїздки?
Щось ви хлопці зовсім не професійні у своєму маскуванні.

Навіщо ім маскуватися.Вони на СВОІЙ землі і є громадянами краіни, так званому "президенту" якоі вони хотіли задати декілька питань.При чому тут професіоналізм? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 СОЛДАТ 20.10.2021 20:49
Цитую Леонардо:
Та вже пересаджайте це скажене стадо. "Азовці"... Скільки в ЗСУ чи НГ відслужили? Хоч з десяток набереться? Провокатори.

До твого відома ватнику - "Азов" входить в склад НГУ. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 захар 20.10.2021 19:51
Времена яныка возвращаются в лице зе великого только вот с тарифами незадача и с ценами и пенсиями и с медициной и вообще полная жюююппппаа в стране
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Піар-ход 20.10.2021 17:28
Цитую Степанич:
Хіба не можна було скористатись "незасвіченими" машинами для такоі поїздки?
Щось ви хлопці зовсім не професійні у своєму маскуванні.

Та ні. То так задумано, щоб привернути увагу і попіаритись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Леонардо 20.10.2021 15:14
То шо, врешті пустили? не дали хайпанути? т, ..., коварна злочинна влада!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Степанич 20.10.2021 15:13
Хіба не можна було скористатись "незасвіченими" машинами для такоі поїздки?
Щось ви хлопці зовсім не професійні у своєму маскуванні.