реклама

реклама

Сьогодні під час презентації нових студій в Черкаській обласній державній телерадіокомпанії «Рось» голова облдержадміністрації Сергій Тулуб заговорив про вибори і запитав присутніх, кого вони обиратимуть.

Відповідаючи на це запитання, гендиректор ОДТРК «Рось» Лариса Єфремова сказала:

– Хотілося б обрати людей достойних, які б продовжили ту програму, яку веде Партія регіонів.

Очевидно, Сергій Тулуб відчув, що це вже пряма агітація, тому що уточнив:

– Головне обрати достойну політичну силу! – сказав губернатор присутнім журналістам.

Відео ТУТ.


реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Полішинель 01.09.2012 19:48
Да, туалет --- самое главное для журналистов из Роси, которые забыли, что такое честный журналист, зато отлично знают, что такое пропаганда в стиле рейхсминистра Йозефа Геббельса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Тетяна 01.09.2012 09:14
Цитую да-да:
Цитую Зайка твоя:
А хіба щось інше можна від них чекати? Он знову по селах збирають своїх "прихильників", обіцяючи кошти. Та тільки ж уже раз людям дали фі*у з носом. Не дайте ще раз себе обдурити.



Егеж! не дайте себе обдурити!! поверніться до свого застарілого обладнання та ходіть до вбиральні, у якій навіть наперу немає! А ше можна повернути найчесніше попереднє керівництво для повної...гармонії))))))) )

Підтримую. Ми вуликами обставимося і будемо жужжати :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Тетяна 01.09.2012 09:13
Цитую Зайка твоя:
А хіба щось інше можна від них чекати? Он знову по селах збирають своїх "прихильників", обіцяючи кошти. Та тільки ж уже раз людям дали фі*у з носом. Не дайте ще раз себе обдурити.

Збирають прихильників і не тільки по селам всі політичні сили, такі правила цієї гри: і всі обіцяють і кошти, і благополуччя. І не ПР така передвиборча тактика започаткована. А щодо ведучої партії - завжди є задоволені і навпаки. Кожна людина має право на свою думку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ktd 31.08.2012 13:15
Цитую да-да:
Цитую Зайка твоя:
А хіба щось інше можна від них чекати? Он знову по селах збирають своїх "прихильників", обіцяючи кошти. Та тільки ж уже раз людям дали фі*у з носом. Не дайте ще раз себе обдурити.



Егеж! не дайте себе обдурити!! поверніться до свого застарілого обладнання та ходіть до вбиральні, у якій навіть наперу немає! А ше можна повернути найчесніше попереднє керівництво для повної...гармонії))))))) )

Все вірно, продовжуйте обирати нацистів-українофобів, ваші діти вам "віддячать".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Василь 30.08.2012 18:59
Цитую Елена:
Попробовала бы она назвать партию "Батькивщина"!))) Уже завтра у ОДТРК"Рось" стал бы другой гендиректор!)))


сильно б не помилилася, благо Фірташ, Губський, Бобов, Нечипоренко і Яценко пройшли через цю партію :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 да-да 30.08.2012 17:51
Цитую Зайка твоя:
А хіба щось інше можна від них чекати? Он знову по селах збирають своїх "прихильників", обіцяючи кошти. Та тільки ж уже раз людям дали фі*у з носом. Не дайте ще раз себе обдурити.



Егеж! не дайте себе обдурити!! поверніться до свого застарілого обладнання та ходіть до вбиральні, у якій навіть наперу немає! А ше можна повернути найчесніше попереднє керівництво для повної...гармонії))))))) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Зайка твоя 30.08.2012 15:51
А хіба щось інше можна від них чекати? Он знову по селах збирають своїх "прихильників", обіцяючи кошти. Та тільки ж уже раз людям дали фі*у з носом. Не дайте ще раз себе обдурити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 РеБром 30.08.2012 15:33
Пряме порушення закону: працівників державної контори в приміщенні державної контори прямо агітують державні ж таки чинушки. Цікаво, опісля цього Тулуб вправив Єфремовій мізки на місце, чи вона так і ходить "розпатлана"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Елена 30.08.2012 14:46
Попробовала бы она назвать партию "Батькивщина"!))) Уже завтра у ОДТРК"Рось" стал бы другой гендиректор!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Василь 30.08.2012 14:31
холуї прогинаються перед Смотрящім, потомки кріпаків та колгоспників :-x