реклама

реклама

Голова Черкаського обласного штабу «Батьківщини» Анатолій Бондаренко категорично заперечує інформацію про те, нібито він по 200-му уманському округу змушує керівників районних та міських організацій БЮТ підтримувати на виборах не єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції Максима Полякова, а самовисуванця – діючого народного депутата від БЮТ Павла Костенка.

– Вважаю поширення такої інформації відносно мене чиїмось замовленням, грубою і цинічною брехнею! Насправді ніяких підкилимних війн немає. Є рішення Центрального штабу, яке ніхто не відміняв. Станом на сьогодні у нас є єдиний кандидат від опозиції по Уманському округу – Максим Поляков. Що ж до Павла Костенка, то він самовисуванець, – повідомив у коментарі «Прочерку» Анатолій Бондаренко.

Однак Анатолій Бондаренко зазначив, що як у керівника обласного штабу опозиції у нього є питання по 200-му округу.

– Опозиція висунула Полякова, але по округу йде й інший опозиціонер – член партії «Батьківщина» Костенко. Тож я вимагаю від Києва визначеності стосовно того, кого ж з опозиціонерів підтримати. Адже не може бути двох кандидатів. Треба вибрати одного – у кого більші шанси. Вже два тижні я чекаю відповіді від Центрального штабу, – зазначив Анатолій Васильович.

Сам він позитивно відгукується про Костенка як про партійця. За словами Бондаренка, якщо Губського, Савченка чи Іваненка можна назвати перебіжчиками, то Костенка – ні.

– Костенко – член «Батьківщини», мій однопартієць. Може у нас з ним і погані стосунки, але це особисте. Що ж до його характеристики, як політика, то пам’ятаю, як Костенко «перелітав» через трибуну у Верховній Раді, як стояв з нами під Печерським судом, – сказав Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 Льоня 26.09.2012 13:47
http://m.youtube.com/watch?v=mYnB3X6v_W8
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Барсик 04.09.2012 11:50
Цитую Цікаво:
Навіщо ці розмови про особисту неприязнь з Костенком,якщо він сам нещодавно проколовся,що вони з Пашею є близькими друзями.Чи це такий хід,щоб відвести від себе підозру?

от пристосуванець.де грошима запахне,туди толік і йде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Цікаво 04.09.2012 11:39
Навіщо ці розмови про особисту неприязнь з Костенком,якщо він сам нещодавно проколовся,що вони з Пашею є близькими друзями.Чи це такий хід,щоб відвести від себе підозру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 birdie 03.09.2012 17:26
Вот и вылез из овечей шкуры волк Бондаренко. Строил избирательную кампанию на словах "чесность,порядо чность" и т.д., и так просто продался за денежки Яценка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 СашкоВл 03.09.2012 17:21
Цитую Серегин:
нарешті очі у керівництва відкрились. Вирішили замість маловідомого регіонала Полякова хоч свого поставити. Мабуть таки Максим догрався, бо стало відомо що його піарник пише статті Яценку.

Вам текст сам Яценко надиктував,чи самі таке придумали? :D
Антону зараз варто подумати,як відмазатись від відповідальност і за ДТП,а не дурницями страждати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Виктор 03.09.2012 14:14
Круте Только хвостом як завжди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Серегин 03.09.2012 13:37
нарешті очі у керівництва відкрились. Вирішили замість маловідомого регіонала Полякова хоч свого поставити. Мабуть таки Максим догрався, бо стало відомо що його піарник пише статті Яценку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 111 03.09.2012 11:57
Трофімову виключили за інакомисліє (пішла в нардепи без дозволу), то й Костенка по аналогії потрібно виключати з партії. І не буде питань у виборців і партійців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Василь 03.09.2012 11:05
разброд і шатаніє - візитна картка "опозиціонера" Бондаренко. Я писав і буду писати, що ПРиБЮТи ПРацюють на голубую власть. Типові ПРистосуванці і халамидники
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 де дисципліна? 03.09.2012 08:53
Що ти ждеш, Анатолію Васильовичу? Якої інформації? На З'їзді висунуто Полякова, тож до внесення змін ти повинен як Папа Карло пахати на Полякова, а не як завжди крутити підкілимне кіно. І це робота на перемогу? Фарисей!