реклама

реклама

На мажоритарному виборчому округу №200 із центром в Умані один кандидат від Об’єднаної опозиції. З цього приводу є рішення липневого з’їзду «Батьківщини», яке ніхто не відміняв. На цьому ще раз наголосив керівник Черкаського виборчого штабу Об’єднаної опозиції, голова обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко, інформує його прес-служба.

«Я ще раз наголошую, що в Уманському мажоритарному округу один кандидат від Об’єднаної опозиції. І з одним кандидатом ми прийдемо до дня голосування. А усі заяви про те, що ми нібито ще будемо визначатися, - це провокації Партії регіонів та її кандидата в депутати Антона Яценка», - підкреслив Бондаренко.

За його словами, такі заяви поширюються у засобах масової інформації за гроші, і вони спрямовані на дестабілізацію ситуації в окрузі, на розкол в опозиційних лавах та на деморалізацію населення.

«Партія регіонів розуміє, що чесно виграти вибори вона не зможе, тому застосовує весь арсенал брудних технологій для того, щоб розколоти опозицію та посіяти зневіру серед уманчан», - заявив Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Ксюшка 10.09.2012 15:05
Шановний "опонент" ви такий обізнаний в фінансових питаннях! не поділишся джерелом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Ульяна 07.09.2012 09:34
Цитую Василь:
Ну то сказав би хто - цей єдиний кандидат... а не може, бідолаха, бо треба відпрацьовувати 30 срібних шекелів

Та Ви що?Він про Полякова не скаже, йому ж то платять за те,щоб він ПРопхнув до Ради Павлика Костенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Назар 07.09.2012 08:58
Дааааа Толян, тут тобі і пе***ц!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Трансформер 07.09.2012 00:13
Незрозуміла позиція центрального керівництва ОО,- приїхали, зняли Бондаренка і всю його братію, і призначили Костенка і Губського керівниками штабу :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Василь 06.09.2012 18:39
Ну то сказав би хто - цей єдиний кандидат... а не може, бідолаха, бо треба відпрацьовувати 30 срібних шекелів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Urban 06.09.2012 14:23
Цитую Саша:
Ага.Звичайно.А заява Бондаренка про підтримку Костенка всім приснилась?))))

Похоже на то.Массовый одинаковый сон.Еще снится мне что Толик теперь оправдаться пытается,а не получится,рыльц е-то в пушку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Саско 06.09.2012 14:21
От брехло!Провокую ть його!
Саме цю кашу заварило, а тепер не знає куди очі подіти.
Крім того,єдиний кандидат від опозиції-Поляков,його висунули на з'їзді, а Бондаренко відверто підтримує тушку Костенка.І це воно ще буде говорити про ПРовокації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Вова 06.09.2012 14:04
"За його словами, такі заяви поширюються у засобах масової інформації за гроші..."-звичайно,за гроші!Питання тільки за чиї? І не жалко Павлику скільки бабла викидати на цей нікому не потрібний маневр?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Танк 06.09.2012 13:58
Який ти боязкий...Значит зеки при владі нормально сприймаються ? І такі ж кандидати, по типу Ничипоренка ? Тут уже були "слідаки", які знають де і як обідає Гресь, з'являються вже ті, хто знає скільки "набрався" Бондаренко. Змініть пластинку панове, а то на рахунок ПРовладних кандидатів щось ні півслова не чути...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 111 06.09.2012 13:48
Толя, смотрю на тебя краснеющего, ржу-немогу )))))))