реклама

реклама

Цієї ночі міський голова Черкас опублікував допис щодо ситуації з економікою і новими обмеженнями від Кабміну.

«Друзі, не сплю другу ніч, все думаю про наслідки карантину, економіка ляже , чи впаде повністю за два місяці. Ковід 19 схоже вб’є не людей а країну. Нові обмеження від Кабміну на межі здорового глузду, на мою думку просто занадто. Знаючи ситуацію зсередини, враження що над нами експеримент. Все повинно бути в міру, але давайте вірити що все буде добре!» – зазначив Анатолій Бондаренко.

37512015_1867747673292502_3068735909445763072_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 То чого мовчимо? 07.04.2020 21:57
Чого мовчимо? Що думають інші мери? Де думки лікарів? Де журналісти? Люди помирають через інфаркти, діабет, туберкульоз. А списують на коронавірус. Де статистика: скільки людей помирало в цей період у попередніх роках? Зараз більше чи ні? Чи як в Італії: помирають від інфаркту, або від старості в 100 років, а пишуть від коронавірусу (бо тест позитивний). А ті гроби на військових машинах серед біла дня - який нормальний правитель буде таке робити? Тільки жах нагнати на весь світ. А загальна кількість як була 1700 в день в колишні роки так і залишилась. Хто цей спектакль режисує? Тут дуже великі гроші. Тут чиясь серьйозна гра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Ни стыда ни совести 07.04.2020 18:19
Цитую хм:
Суб'єктивно якось.
Ці журнстандарти.
Треба було: "не спить, не пісяє і не какає".

Зато ест за четверых. Скоро рванет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 бульба 07.04.2020 17:51
Цитую Страшно жить?:
Цитую свидетель:
Мы без работы и движения уже понемногу толстеем. Похоже, нас для чего-то откармливают...

Мабуть, руццкоязичних укрохунта будєт жаріть і кушать? :eek:
Все - за класикою ваших тупих байок, балалаєчник. :-x

Хоч вірус хоч потоп а диванні херої патрійоти від злоби ригають тупими образами. Хоча з їх обмеженим мозоком здається що вони гострі на язик. Чим би не тішилися ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 007 07.04.2020 16:20
Прямо як Юрій Венедиктович :lol: Поясніть горе - спеціалісту та його однодумцям (Воротнік, Майборода...), що обмеження встановила не поліція, а МОЗ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Страшно жить? 07.04.2020 15:04
Цитую свидетель:
Мы без работы и движения уже понемногу толстеем. Похоже, нас для чего-то откармливают...

Мабуть, руццкоязичних укрохунта будєт жаріть і кушать? :eek:
Все - за класикою ваших тупих байок, балалаєчник. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Агапий 07.04.2020 13:58
Цитую Резюме:
А ночами усім треба спати, бо здоровий нічний сон - складова імунітету і підвищення працездатності в денний час.


- Це нехай кожен сам для себе вирішує. А от порушувати громадський порядок і заважати спати іншим, і справді, не можна. Цим, в тому числі, повинна займатися поліція. А не бабушок виловлювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 свидетель 07.04.2020 13:46
Мы без работы и движения уже понемногу толстеем. Похоже, нас для чего-то откармливают...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Резюме 07.04.2020 10:54
Треба не копирсатись у постановах Кабміну і шукати бліх, а домогтися, щоб у місті дотримувалися елементарні вимоги карантину. Щоб менше тинялося молодих людей без масок. А ночами усім треба спати, бо здоровий нічний сон - складова імунітету і підвищення працездатності в денний час.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 хм 07.04.2020 10:50
Суб'єктивно якось.
Ці журнстандарти.
Треба було: "не спить, не пісяє і не какає".