реклама

реклама

Перед початком євромайдану на Театральній площі вчора з’явилися дві вантажівки з причепами, які розділили площу навпіл.

Фото Вікторії Черкасової

Фото Вікторії Черкасової


Пояснювати мету розташування вантажівок водії авто відмовилися. Натомість у драмтеатрі повідомили, що «КамАЗи» там з’явилися у зв’язку з початком ремонту театру. Тим часом Соборну площу обнесли стрічкою – там уже почали встановлювати новорічну ялинку.

На початку акції координаторка євромайдану Таїсія Плахута попросила черкащан бути обережними та в будь-якому разі не вступати в конфлікт з правоохоронцями, оскільки можуть бути провокації.


Загалом на акцію прийшло кілька сотень активних черкащан. Вона відбувалася без будь-якої партійної символіки. Попри те, що час від часу починався дощ, черкащани активно висловлювалися з мікрофоном.


Крім того, кілька черкащан продекламували вірші Тараса Шевченка та Івана Франка.

Також на євромайдані всі охочі підписувалися під плакатом «Я ставлю підпис під угодою з ЄС». Дехто тримав у руках плакати з написами «Ми – європейці», «Ми – є».

 

 


Кілька молодих людей прийшли на Театральну площу з прапором Євросоюзу.


За словами Таїсії Плахути, євромайдан у Черкасах буде щодня на Театральній площі о 18.00. Зокрема, сьогодні організатори планують встановити телеміст зі столичним євромайданом. Якщо у п’ятницю, 29 листопада, Угода про асоціацію між Україною та ЄС не буде підписана, то акція в Черкасах стане безстроковою.

Як відомо, учора Черкаський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону з 26 листопада до 25 січня 2014 року пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів на Соборній, «Дружбі народів», Театральній та Європейській площах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 +1 28.11.2013 00:05
Цитую Віктор:
Молодці! Якщо молодь покаже цій владі, що ми не вівці і куди ми хочемо йти - то все буде добре!!!

Молодь вже себе показала в "Дурнев+1". Ось де майбутнє України :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Гоша Мойкин 27.11.2013 11:40
сидите лучше дома. лечение стоит дороже. холодно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 вова 27.11.2013 11:36
Жителі Черкас і області вимагають у Тулуба зробити все щоб Черкащина підтримала про вхід до Євросоюзу. Пане Тулуб людей не залякаєш, прийде час і Вас погонять мітлою з області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 911 26.11.2013 22:49
Цитую ЛюбиБожеПравду:
Так для роздумів, основний капітал США знаходиться в Азії, ВВП Китаю вдвічі більший ніж всієї Європи разом, якось так ...

щось більшість китайців, голодують від їхнього ВВП, на відміну від Європи.
Більша частина Російської федерації теж живуть не дуже гарно.........
А ти любиш правду? ВВП Европейського Союзу - 16,8 трилліона долларів, Китай - 8,9 трилліона долларів. Тебе мама не вчила, що брехати - це погано?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Владимирович 26.11.2013 22:12
А почему не говорят что речь идет не об вступление в "Евросоюз" а вступление в "Ервоасоциацию" !!?? К слову членами "Евроасоциации" есть ЛИВИЯ,ЕГИПЕТ,МЕ КСИКА,ТУРЦИЯ с 1964 года !!! Так что успокойтесь граждане,там нам делать нечего,еще и на их условия "нагнитесь,встан ьте раком,поднимите тарифы на ЖКХ... Вообще вы предатели национальных интересов и независимости Украины !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Ліл 26.11.2013 21:30
Цитую Йо-ма-йо:
Діти стоять за своє майбутнє в Європейській Україні. Молодці.

дякуємо))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Перехожий 26.11.2013 16:20
Цитую ЛюбиБожеПравду:
...щось більшість китайців, голодують від їхнього ВВП, на відміну від Європи.
Опа, голодні, бідні, зачухані китайці :cry: Ось тільки "нагнули" і США і Європу. Придивіться уважніше до Ваших речей зроблені переважно голодними китайцями :lol: Щодо Європи то помиляєтесь візьміть бідні райони Франції ...
Цитую ЛюбиБожеПравду:
Більша частина Російської федерації теж живуть не дуже гарно...
Більша частина ___________ (вписуєте ЛЮБУ країну) теж живуть не дуже гарно. Голі, босі, без культури поведінки, в злиднях з бандюками на чолі ми прагнемо до Європи :sad: Спочатку треба розібратися з внутрішними злодюжками а потім думати чи до Росії чи до Європи. Ось тоді ми зможемо постояти за себе. А так, що в Європі ми будемо злиднями-пов*ями-брехунами, що в Росії тупими хохлами. Якось так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 ЛюбиБожеПравду 26.11.2013 15:33
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Дідько 26.11.2013 14:54
Доречі, як тільки люди розійшлись. Камази як язиком злизало. Це тим хто тут писав про ялинку. Плюс ошивалося багато мєнтів біля автобусів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Йо-ма-йо 26.11.2013 14:51
Діти стоять за своє майбутнє в Європейській Україні. Молодці.