реклама

реклама

На берег Дніпра в Сагунівці хвилею викинуло мертвих раків та рибу. Фото неприємного видовища виклала у Фейсбуці Тамара Борисова.

«Сцени наче з фільмів жахів: апокаліпсис, не вижив ніхто. Сагунівка. Вздовж всієї берегової лінії лежать мертві раки і риба, здебільшого судаки. Таких величезних раків я ще не бачила. Справжні лобстери, але мертві…», - пише пані Тамара.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Еколог 08.08.2016 16:45
Цитую Бідаку Сідорову:
Цитую Сидоров:
Я маю на увазі дійсно бідаків. які і ховатися , на відміну від профі, не вміють.А принесуть додому жінці рибину , другу, то вона може його і поцілує

Що ти мелеш, Сідоров?! Якщо такий бідака з дружками перестріне тебе в підворотні і "попросить" гаманця - ти теж його пожалієш, бо йому треба, щоб жінка його кудись поцілувала?

Завдяки таким наївним дурням, як Сідоров, процвітає безкарне вирубування лісів у Закарпатті, нещадне риття сотень гектарів лісів "бурштинокопачам и" на Житомирщині, тупий вило риби у Дніпрі - бо "бідаки хочуть, щоб їх жінки цілували" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Бідаку Сідорову 08.08.2016 16:12
Цитую Сидоров:
Я маю на увазі дійсно бідаків. які і ховатися , на відміну від профі, не вміють.А принесуть додому жінці рибину , другу, то вона може його і поцілує

Що ти мелеш, Сідоров?! Якщо такий бідака з дружками перестріне тебе в підворотні і "попросить" гаманця - ти теж його пожалієш, бо йому треба, щоб жінка його кудись поцілувала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Сидоров 08.08.2016 15:36
Цитую оверко:
Цитую Сидоров:
Оце дохлої риби тонни викинуло на берег Дніпра. А бідаків , які зловлять десяток другий рибин собі на прокорм судять і штрафують.То де логіка?

Погодні умови,промислов і забруднення плюс "бідаки" які ловлять сітями та електровудочкам и "ДЕСЯТОК" рибин,так скоро в Дніпрі риби і зовсім не лишиться.

Я не кажу про бракош з сітками, єлектрикою і іншим варварством. Я маю на увазі дійсно бідаків. які і ховатися , на відміну від профі, не вміють.А принесуть додому жінці рибину , другу, то вона може його і поцілує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 @ 08.08.2016 14:45
Раки, риба, то таке... А вкранах у людей теж вода з Дніпра!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 оверко 08.08.2016 13:30
Цитую Сидоров:
Оце дохлої риби тонни викинуло на берег Дніпра. А бідаків , які зловлять десяток другий рибин собі на прокорм судять і штрафують.То де логіка?

Погодні умови,промислов і забруднення плюс "бідаки" які ловлять сітями та електровудочкам и "ДЕСЯТОК" рибин,так скоро в Дніпрі риби і зовсім не лишиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 федор принципиальный 08.08.2016 13:24
Засрали все и воздух,и землю,и воду,зато цены в магазине на продукты выше потолка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Черкащанин 08.08.2016 12:09
Кошмар якийсь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Сидоров 08.08.2016 11:37
Оце дохлої риби тонни викинуло на берег Дніпра. А бідаків , які зловлять десяток другий рибин собі на прокорм судять і штрафують.То де логіка?