реклама

реклама

З робочим візитом заступник міського голови Ігор Коломоєць побував на вулицях Героїв Дніпра та Симиренківська, де нині триває укладання бордюрів та здійснюються підготовчі роботи.

4_675

Також Ігор Анатолійович завітав до черкаських  шкіл 22, 23, 25 та гімназії №9, де зараз відбуваються ремонти, зокрема, санвузлів, спортивної зали, заміна вікон у класових кімнатах та шкільних коридорах.

2_1079

Належну якість та оперативність в облаштуванні спортивного майданчику, який реалізується за кошти Громадського бюджету, на території гімназії №9 відзначив заступник міського голови.

6_275

Також перевірив зроблене у Дитячій школі мистецтв, де триває ремонт приміщення та зроблено мощення тротуарної плитки.

9_250

Крім цього, Ігор Коломоєць побував у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир» та  оглянув облаштування гімнастичного залу  та процес капітальної реконструкції приміщень.

12_165

Планується, що вже з наступного тижня розпочнеться монтаж спеціального гімнастичного обладнання.

14_95

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

15_73

18_50

20_50

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Мессі 17.07.2018 13:17
А як там справи з запасним футбольним полем біля Центрального стадіону? 6 мільйонів вже "освоєно", а на разі маємо ями та канави порослі амброзією. Чи знову треба все по новій? Виділять знову 6 мільйонів, знову чиновники походять по бурьянах і знову не буде футбольного поля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Валентина 17.07.2018 09:21
А в спортивний зал школи №5 зайти слабо.Дитина скоро закінчить школу а в залі так ні разу і не була.Зате будуємо спортивний майданчик у школі №9., бо там навчаються діти не бідних батьків.БАНДУ ГЕТЬ!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Шарафутдінов Еркін. 16.07.2018 22:17
Мєр колись також ходив. перевіряв якість дорожнього настилу,міряв там щось якимось приборчиком. А толку. Бульвар Шевченка не відремонтований , а це предвиборча обіцянка мєра. Нагадаю , ремонт повинен був закінчитися у 2017р.Так що "хождение в народ" чиновника з мєрії, пусте і ні до чого не призведе.До того відома зарплата чиновника мєрії, близько 40 тис гр в місяць.До речі , в примір, лікар або вчитель, які роблять реальне і продуктивне діло , повинні працювати до цієї офіційної суми десь місяців 8-10.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Рось передвиборча 16.07.2018 21:43
А що там з рекордом України по капітальному ремонту бульвару Шевченка до кінця 2016 року?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Надія. 16.07.2018 21:38
Побував на об'єкті. І що далі? Він вміє читати креслення. чи розуміється в розрахунках собівартості будівництва? Такий же заслужений будівельник як і Толя Залізяка з купленим дипломом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Поправка 16.07.2018 17:39
Цитую Антон:
Приглашаем И.А. проехаться по ул. Чехова от Шевченкл до Амброса, по Чигиринской после переезда, по Шевченко в районе ЧДТУ можно продолжать еще долго. Всех мэрских замов на улицу, не фиг штаны по кабинетам тереть.

Не "проехаться", а "побувати з візитом". Зараз це так називається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Антон 16.07.2018 17:31
Приглашаем И.А. проехаться по ул. Чехова от Шевченкл до Амброса, по Чигиринской после переезда, по Шевченко в районе ЧДТУ можно продолжать еще долго. Всех мэрских замов на улицу, не фиг штаны по кабинетам тереть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #1 Шок 16.07.2018 15:46
О боже, чиновник вышел с кабинета!!! Фурор! Суперсенсация! Слайды! Портфолио!

А по факту - как же мерзостно и мелко...