реклама

реклама

«Вколупали біля театру ще й пам'ятник Нарбуту. Як завжди, по-тихому. Нічьо, пейзаж не порте», – пише активістка Вікторія Феофілова.

Свого часу вона ініціювала громадські консультації щодо розробки проекту площі після ремонту та формувала технічне завдання на їх основі. Вже згодом проект розробляли проектанти. Однак, не всі, хто долучався до розробки проекту площі, бачили остаточний результат.

Раніше писали, що біля театру поставили скульптури у вигляді масок.

«Загалом площа стала для мене символом саботажу і посередності. Посередності, якою Данило Георгійович точно не був. І який точно достойний кращого вшанування, ніж оце совкове бронзовіння на фоні технічних споруд», – пише Феофілова.

138075080_3187795077986623_7586473777000105745_o

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Solid/ 12.01.2021 15:37
- Діду, Ви Ідол? Чи охраннік ринка?
- Та шоб вас *************** * з такою "пам'яттю".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Solid/ 12.01.2021 15:33
залишилось кремльовську стіну поставити між зоною в гратах і памятніком на площі.
...
Ось так глянуть, або члєн Полібюро, або-гєрой космонавт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Solid/ 12.01.2021 03:24
Хоча, якшо порівнювати з запорєбріковьск ими Альонками й Тєрєшковими, то цей соц-реалізм просто надихає на "трудові звершення".
Або на перекур з пивасом. На троїх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Solid/ 12.01.2021 03:21
Місце для перекуру торговців прилеглих МАФів.
Прибрали урну, поставили Діда. тіпа, Памятнік.
Бюст - вихолощений. модифікований.. Красівий, як комсомолєц з районки.
І постамент такий.. сурйозний.
Прям як "дважди гєрой совєцького союза"
Дід крутить пальцем біля скроні з таких "поціновувачів" його творчості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Правда 12.01.2021 01:07
Його треба ставити біля художнього музею, а тут треба діячів театру
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Леон 11.01.2021 21:44
А вам все не вгодиш?
І те не таке,а те,ще гірше!
Може пора хоч щось самому зробити,хоч мітлою махнути,а не язиком плескати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Клепка 11.01.2021 18:09
Цитую Сармат:
Жах жахливий... А естетичніше нічого не можна було придумати? Радянщина якась. Довго ми ще совка в головах не позбудемося. Якби Нарбут такі картини писав, то його не знав би ніхто...

Якщо у когось клепки не вистачає, то ні совок, ні лопата тут ні до чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Якось так 11.01.2021 17:01
Вколупали біля театру ще й пам'ятник

Що колупали це точно. Бо спочатку лежала плитка, потім почали колупати. Колупали наче під закладений каналізаційний люк, але чомусь квадратний. Колупать колупали, але з розмірами так і не вгадали.
Знакова людина для Черкас, да і всієї України, а впихнули між двома лавками... :-x :cry:
Мабуть почалася фінансова перевірка ремонту (бо під час дощу вже пішли білі підтьоки на гранітних ступенях входу театру) і намагаються чимось і навіть так аварійно з Нарбутом відзвітувати ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 ЮЗР 11.01.2021 15:27
Это типа почидим с ним вместе и пивка по-пьём ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 дізайньори рулять 11.01.2021 15:27
Не провалиться ? На фоні гратів і квіткового базару - то творча знахідка автора? Чекаємо розтлумачення відомого архітектора, у якого все ОК (хіба ,що трішки тротуарної плитки навколо для селфі добавити)