Партія "Слуга народу" розглядає варіант підтримки у другому турі виборів міського голови Черкас кандидата від "Голосу" Віктора Євпака, який буде змагатись із чинним мером Анатолієм Бондаренком. Останній потрапив в опалу до президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі "Свобода слова" на ICTV, пише «УП».

86199218_2635005706619943_285259689006989312_o

"Щодо Черкас хотів би додати таку позицію попередню. Ми, партія "Слуга народу", проводимо перемовини із місцевим осередком щодо підтримки можливої пана Євпака. Я думаю, що найближчим часом це визначиться".

Нардепка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар також додала, що партія із радістю підтримає кандидата від "Голосу".

На виборах мера Черкас найбільше голосів здобуває діючий мер Анатолій Бондаренко, він вийде у другий тур з представником "Голосу" Віктором Євпаком, свідчить екзит-пол Студії Савіка Шустера та телеканалу "Україна 24".

Під час пресконференції 20 травня Зеленський назвав Бондаренка "бандитом", який вирішив знімати карантин у місті раніше за всю країну, а його дії – популізмом. Зеленський зазначив, що міський голова має 19 кримінальних проваджень.

Міський голова Черкас відповів Зеленському, що кримінальні справи проти нього відкривали через політичну діяльність.

27 травня Бондаренко подав до суду на Зеленського.

1 жовтня Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову Бондаренка до Зеленського.

реклама

Коментарі  

 
+4 #19 Степанич 27.10.2020 23:31
Цікаво, скільки ми ще нових фактів взнаємо про Євпака за ці пару місяців до другого туру))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Реконструкція 27.10.2020 20:32
[quote name="Любов Майборода"] Дивно, що історія нічому не вчить :roll:

Жаль пані Любо, що Ви забули про реконструкцію бульвару Шевченка, цього успішного вмера. А збитковий кінотеатр Україна, скільки через нього втратив міський бюджет... Не всі дурні пані Любо. А Вас навчила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 жіноча логіка 27.10.2020 16:13
[quote name="Любов Майборода"] Обирати людину, яка не була навіть депутатом міської ради і не уявляє механізмів діяльності влади - величезний ризик для міста.
Те, що не був депутатом міської ради-це "+",а не "-". Значить не крав і порочних політичних зв’язків з різними партіями не мав. З Вашою філософією можна виправдати довічне правління досвідчених політиків Путіна і Лукашенка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Люба прощай 27.10.2020 16:06
[quote name="Любов Майборода"]Віктор Євпак - креативна людина. Але проголошувти гасла та їх реалізовувати - різні речі.

Люба прощай, Люба прости, но нам не по пути. Совсем недавно выла о том, что в партии петрушки мафия и отсутствует демократизм геры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Прозівав 27.10.2020 16:01
Цитую Соня золота ручка:
Ни разу не видела ни на одной встрече жену Евпака. Может он холостяк? :P


Вона ж в облраду від майбаха пройшла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Думай 27.10.2020 15:40
Цитую Соня золота ручка:
Ни разу не видела ни на одной встрече жену Евпака. Может он холостяк? :P

Із Вікіпедії : Одружений з англійкою. Виховує сина та доньку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 САшко 27.10.2020 15:26
Мера нужно менять и чем часще тем лучше.
Вспомните как Толик расказывал какой он честный и как с Одарычем борется. А факт:
земля в Сосновке на брате отведена, набережная с Мушиякой застроена, плиточный заводик с Дискантом работает круглосуточно, Ботнар 120000грн в месяц получает и нихрена не делает, ларьки по третьему кругу вокруг базара пошли, про Лексусы и газовые заправки можно и не вспоминать. Хотите еще 5 лет такого казнокрадства?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Видела 27.10.2020 15:21
Цитую Соня золота ручка:
Ни разу не видела ни на одной встрече жену Евпака. Может он холостяк? :P

Вам дуже пощастило... :lol: :lol: :lol: А якщо дуже цікаво, подивіться в фейсбуці... ................................. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Михайло 27.10.2020 15:20
Цитую Соня золота ручка:
Ни разу не видела ни на одной встрече жену Евпака. Может он холостяк? :P
Це не твої батьки-комуняки поливали покійного Чорновола брудом і приписували статтю за згвалтування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Соня золота ручка 27.10.2020 14:43
Ни разу не видела ни на одной встрече жену Евпака. Может он холостяк? :P