118492292_3235054856581448_71603388040308574_n Щороку від алкоголю у світі помирає 2,5 млн. осіб. Із 1990 по 2017 рік рівень споживання алкоголю у світі виріс на 70%. Лише у першому кварталі 2020 року українці придбали через торгівельні мережі алкогольні вироби понад 13 млрд. грн.

1200 грн.. витрачає на алкогольні вироби одна середньо статична українська сім’я на місяць.

Щоб оглушити себе алкоголем, тимчасово побувати в полоні ілюзій і завдати чергового удару своєму здоров’ю, граючи тим самим зі смертю, населення витрачає величезні кошти. В епоху планової економіки нас переконували, що виробництво і продаж алкоголю вигідні для держави.

Насправді ж алкоголь грабує і знищує наше суспільство.

Для ілюстрації цього очевидного факту пропагандисти всенародної Тверезості 20-х років XX століття використовували такий наочний приклад:

З 2,5 пудів жита, ( 1 пуд – 16,4 кг) що містять поживні речовини (білки, жири, вуглеводи, воду, мінерали), на винокурному заводі виходить відро (20 пляшок) чистого спирту, в якому немає жодної поживної частинки ( білків – 0, жирів – 0, вуглеводів – 0, мінералів – 0). Таким чином, кожен мішок зерна — а це продовольчий запас країни! — перетворюється на смертоносну рідину, якої досить для того, щоб в смерть отруїти 20 людей.

Кожен карбованець, що надходив до бюджету від реалізації алкогольного дурману на початку 80-х років XX століття, завдавав суспільству більше 3 карбованців прямого економічного збитку. Пізніші підрахунки й уточнення говорять про те, що цю цифру було сильно занижено. За розрахунками економіста Б. Іскакова, економічні втрати від алкоголю в 5–7 разів перевищували прибутки від його продажу.

За 11-у п’ятирічку (1981–1985 рр.) продаж алкоголю приніс скарбниці Радянського Союзу 169 млрд. карбованців. Матеріальні втрати, спричинені за цей термін виробництвом, продажем і поглинанням спиртного (прогули і знижена продуктивність праці; витрати на медичне обслуговування тих, хто отруювався; 39 утримання і лікування дефективних дітей; оплата широких мереж наркологічних та правоохоронних служб і ще безліч різних збитків) перевищили 600 млрд. карбованців.

Аналогічна картина спостерігалася й у США: в 1983 році виноторговці продали алкогольних виробів на 46 млрд. доларів, а держава зазнала збитків на 120 млрд. Соціальні й економічні втрати від поглинання цієї отрути у 1998 році Сполучені Штати Америки оцінили вже в 184,6 млрд. доларів.

Оцінюючи всі наслідки поглинання цього найнебезпечнішого на Землі наркотику, фахівці справедливо вважають, що найбільше треба шкодувати не про видатки і матеріальні втрати, а про ту неоціненну шкоду, що її завдає суспільству отруєння і розбещення населення.

Систематична алкоголізація вже запустила механізм прогресуючого виродження генофонду української нації. У 1992 році кількість українців на території України налічувалося 52 млн. осіб, а зараз на 2020 рік, 41,5 млн. осіб.

Алкоголь - зброя масового знищення.

Юрій Оробець, автор лекцій та уроків щодо Тверезості та здоров'я.

*допис з "Фейсбуку"

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 Чорномирдін 08.01.2021 11:08
Лучше водки хуже нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Зінченко 04.01.2021 12:52
ходячи останнім часом на вибори, ми теж саме робимо......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100