Водії і медики підрозділу вже звикли, що від часу початку карантину їх називають «солдатами нового фронту». Втім, вони вже звикли до «фронтових умов» як у переносному, так і в прямому значенні слова. «Швидкі» з Черкас супроводжували колону прикордонників під час ротації у зоні АТО в 2014 році, вивозили з Києва нацгвардійців, поранених вибухом гранати біля Верховної Ради у 2015 році, забирали зі Сходу поранених черкаських волонтерів у 2016 році, перевозили поранених бійців АТО до госпіталя в Черкасах…
Один із водіїв Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Едуард Кулаков – і сам ветеран АТО, у 2015-16 роках воював у складі 72-ї окремої механізованої бригади під Волновахою на Донеччині. Розповідає: працювати «у режимі екстриму» після того, як був водієм пересувної танко-ремонтної майстерні – не тяжко. Переконаний, що просто так само, як і раніше, захищає своє місто і свою країну.
Витягнути таких людей на слова про «героїзм» роботи у надзвичайних умовах не виходить. Про пандемію говорять неохоче, про випадки нападів на медиків «швидкої» з боку п’яних і неадекватних пацієнтів згадують теж знехотя. Зате розцвітають у щасливій посмішці, коли розповідають про епізод, що днями стався на Каніщині – роди, які довелося приймати просто в машині «швидкої» і новонародженого хлопчака, який, коли виросте – можливо й сам медиком стане…
#ПідтримайМедиківЧеркащини!
Андрій Кравець, журналіст
допис з «Фейсбуку»
реклама
Коментарі
Це - теж нормальний варіант підтримки. Чим менше черкащан по вулицях лазитиме - тим менше заразиться. А значить - лікарям менше роботи буде.
Може, нарешті почнуть їм достойні зарплати платити?
Стрічка RSS коментарів цього запису