Чому так мало вчителів бажає проводити онлайн уроки і натомість обмежуються розсиланням завдань через той же ж Viber і т.д. Бо тебе «з'їдять» за найменшу помилку. Тебе будуть оцінювати всі – від науковців, які знають точно як треба викладати, до батьків та інших вчителів. Звичайно, що помилки будуть, і «повилазить» те, на що багато хто раніше просто заплющував очі і не цікавився, як там насправді відбувається навчання в школі (всі інструменти в батьків до цього були). Але ж в багатьох випадках вчителів потрібно просто підтримати, а особливо тих, які намагаються щось робити. Натомість, в нас багато з тих, хто потенційно б міг проводити онлайн уроки, подивившись на реакцію людей, навіть не буде намагатися це робити.
Особливо неприємно, коли критику здійснюють інші ж вчителі, при чому впевнена, що більшість відмовилася б від участі в проведенні таких відкритих онлайн уроків по телебаченню.
Леся Хлипавка, викладачка кафедри педагогічних наук, освітнього та соціокультурного менеджменту ЧНУ імені Богдана Хмельницького
* Допис у фейсбуці.
реклама
Коментарі
Створити акаунт на дистанційній платформі не складніше, ніж зареєструватися на сайті обленерго ))). В Росії у вишах дистанційне навчання заочників запроваджено вже давно. У нас в цьому відстають - за виключенням окремих вузів.
Стрічка RSS коментарів цього запису