Як відомо, одна політична партія , до якої я не відчуваю особливої симпатії, зареєструвала проект рішення в обласній раді про висловлення недовіри Очільнику Черкаської обласної адміністрації Роману Боднару.
Роман Миколайович - досить закрита, на мій погляд, людина. Ну тут конторське минуле дається взнаки. Неодноразово на різних акціях ми стояли по різні боки барикад. І це логічно. Він представляє політично ворожу мені президентську силу. І там де вони бачать благо, дуже часто я бачу біду.
Я застав так звані спроби качу Ткаченко і Вельбівця, які представляли ще минулого Президента. Не так давно я спостерігав намагання висловити недовіру Ігорю Шевченко. Мотиви завжди у всіх різні. Формула одна - «недовіра». По суті формально для Президента ця недовіра немає ніякого значення, але для суспільства це дзвіночок... ну і однозначно політичні девіденти для тих, хто її висловлює , якщо правильно цим скористатись , у що я слабенько вірю, враховуючи політичні навики наших так званих еліт.
Що стало приводом? Позиція Боднара по останньому рішенню виконавчого комітету ЧМР. Зараз можна багато інших версій припускати, але наразі це факт. І власне логічно було б мабуть її висловити, якби Уряд і Президент мали іншу думку. Чи логічно було б висловлювати недовіру Губернатору , який відстоює супротив об‘єднанню громад, коли Президент - яскравий прихильник цього об‘єднання? Риторично.
Можливо якісь жорсткі дії Боднара спричинили таку реакцію? Розгін акцій чи арешт членів виконкому саме з його подачі? Не відчув.
Наразі, на моє велике переконання, дехто просто хоче піймати черговий інформ привід і хайп. І це чудово. Бо така , будемо відверті ,у нас політика і нічого з цим не поробиш.
Але уявіть на секунду, що Президент, безвідносно до прізвищ обласну Раду почув. І звільнив Боднара. На його місце поставив якогось місцевого латифундиста, припустімо ставленика того ж Ткаченка. Пройшов час і знову «недовіра». А потім прийшов... припустімо Луганський або Одеський «хлопець» з відверто антиукраїнською позицією. Таких в команді «Зе» вистачає, як показав досвід. І тоді вже на «недовіру» обласної ради ні Президент, ні суспільство не звернуть уваги.
Я не ідеалізую Боднара, в багатьох питаннях він мені максимально не зрозумілий , але він воював на Сході і це певний показник. Показник , який не є остаточним в майбутньому стримуючим фактором у будь яких діях які він може вчинити. Але на моє велике переконання не слід розкидатись «недовірами». Обласна Рада сьогдні це по суті , в більшій мірі, політичний , а не господарський орган. Але хто дасть гарантію, що наступним губернатором не стане «Тулуб», або «Олійник», якого всі проклинатимуть , але ніхто навіть не наважиться зареєструвати проект про «недовіру»?
В даному випадку я готовий підтримати Романа Боднара і збираюсь заявити про це на сесії. Не зважаючи на всі моменти, які мені не зрозумілі і не приємні, політичної доцільності я в цьому випадку не бачу, а дроворуби наступного разу можуть на допомогу і не прийти.
Дмитро Кухарчук, керівник черкаського осередку Нацкорпусу
*допис з "Фейсбуку"
реклама
Коментарі
У свою чергу адвокат Масі Найем зазначає, що Сергія Філімонова і Назарія Кравченка бив і сам лідер “Нацкорпусу” Андрій Білецький.
“Зустрічі фактично не було. Їх били. В тому числі і сам Андрій. Вимагали дати інформацію, хто замовив медійну підтримку Сергія Стерненка”, – зазначив адвокат.
Про це Назарій Кравченко написав у Facebook.
Вчора ввечері з Сергієм Філімоновим були запрошені на бесіду з Андрієм Білецьким. Але, як виявилося, бесіда колишніх побратимів і не планувалася, бо нас пів ночі колективно намагалися переконати не підтримувати Сергія Стерненка. Головними аргументами були удари в голову і допити. Дякую усім побратимам за їх час і натхнення в спробах переконати мене, але хочу заявити, що буду і далі підтримувати Сергія”, – написав Кравченко.
То краще 'лягти'.
Ліг.Жде.
У дебілів із "Свободи" не вистачає клепки зрозуміти, що Боднара на посаді можуть замінити якимсь повним ублюдком
Стрічка RSS коментарів цього запису