Знаючи, що в місті проблема з транспортом, обидві жінки вийшли з дому заздалегідь. Але на зупинці вони лиш проводжали поглядом маршрутки, які не зупинялись, бо вже везли свої десять пасажирів. Простоявши так на зупинці деякий час, жінки (одна з яких у поважному віці) вирішили йти до вулиці Пастерівської, щоб спробувати сісти у тролейбус № 10. Зупиняючись по дорозі на зупинках перепочити, працівниці намагались втиснутись у транспорт, але не могли. На зупинці "Пастерівська", о 18:50, спробували зайти в тролейбус №10, маючи захисні маски, і намагались показати кондукторові посвідчення, що вони медпрацівники. Кондуктор і чути не хотіла, що працівниці екстренки намагаються добратись до роботи, щоб рятувати людські життя. Вона у грубій формі з нецензурною лайкою порадила засунути свої посвідчення куди подалі і виштовхнула пасажирок надвір. Жінка старшого віку ледь втрималась на ногах. Врешті працівниці екстренки на свою мізерну зарплату викликали таксі, щоб встигнути прийняти важливі виклики і допомогти вижити комусь із рідних тієї ж кондукторки.
Звертаємось до керівництва тролейбусного парку! Проведіть, будь ласка, бесіди зі своїми працівниками. Бо у такий непростий час медики перебувають на передовій! Облаяні і виштовхані з транспорту, вони просто можуть не встигнути урятувати життя вас або ж ваших близьких!
Зараз Черкаська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації, керівники міст, сіл та територіальних громад намагаються якнайшвидше вирішити питання доставки медпрацівників до місця роботи. Впевнені, що у найближчий час питання буде вирішено, але епізоди людської байдужості не можуть залишитися безкарними.
Ірина Назарок, прессекретар Обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф
* Допис у фейсбуці.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису