Ми всі так лютуємо за корупцію. А ми ж самі її породили. Багатьом хочеться шари, гарно жити, не працювати, їздити на Мальдіви чи в Гренландію на відпочинок.
Діти чиновників" райкому чи обкому партії" яким зараз за 40-50. Часто продовжували лінію батьків в держслужбі, паралельно роблячи бізнес оформлений на одного з родичів вже в часи незалежності. Отримавши круті інструменти впливу у вигляді зв'язків, та зловживаючи ними.
Діти освітян часто вирізнялися гарними оцінками. Бо часто їм ставили їх через корпоративну солідарність боячись образити колегу.
Уродженці сіл які прийшли до посад в державній роботі. Навіть ті хто був дуже чесним, починали красти підвладний їм ресурс. Через що ? Через страх залишитися без грошей "взавтра", через те що їх батьки важко працювали.
Лікарі на місцях не могли робити більше однієї операції за добу, але коли їх слізно просили родичі хворого з товстим конвертом в руках, все відбувалося так як треба.
Щоб захистити диплом купували подарунки комісії. Від торта до дорогих годинників і ще чогось. Щоб стати науковцем продавали авто чи квартири.
Всі так рвуть горлянку що в нас корупція, навіть вчорашні корупціонери. Але ж всі від малого до старого сприяли її росту. Навіть тим, що мовчали про неї.
Та і те що в нас війна, винна корупція, бо як виявилося багато чого і кого можна було купити.
Григорій Чуб, черкаський захисник, спортивний тренер
*Допис на власній сторінці у Facebook
реклама
Коментарі
В державі є неймовірна кількість органів,які покликані боротись з корупцією.Вони абсолютно бездіяльні бо самі втягнуті в корупцію.А відтак,всі,наві ть кури знають,все буде безкарно і втягуються в нові схеми.
На жаль,дуже незначна кількість громадян,мають сміливість утриматись від можливості отримати хабар...
Кілька років тому один гнусавий поц на стадіоні пообіцяв що поборе корупцію Думаю що всі памятають це.
Стрічка RSS коментарів цього запису